Lcd w aucie, obsługa telefonu

Lcd w aucie, obsługa telefonu

10 Sty 2013, 11:42

Witam, rok temu kupiłem wyświetlacz Lcd do auta dzięki, któremu obsługa telefonu była znacznie usprawniona, nie mniej jednak po roku lcd się zepsuł a gwarancji już nie ma a samo użytkowanie nie do końca było sprawne. Proszę o odpowiedzi w tej kwestii, ponieważ mam już auto do zmiany to rozważam jego sprzedaż i kupno nowego chevroleta z już wbudowanym systemem MyLink do obsługi smartfonów. System ten oferuje łatwy dostęp do galerii zdjęć, książek telefonicznych oraz innego rodzaju zapisanych danych. Co więcej istnieje możliwość rozbudowy systemu o aplikacje jak łącząca GPS i synchronizator danych zapisanych w Outlooku – poczty, notatek, kalendarza i kontaktów. Jakie są wasze opinie jestem ciekaw :)
Tomm
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 08 1995
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Seat Leon
Silnik: 1,9 tdi
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najnowsze BMW serii 7 Najnowsze BMW serii 7
    BMW serii 7 - luksus na miarę przyszłości. Ten najnowocześniejszy w historii bawarskiego koncernu model będzie można zobaczyć już 24 listopada 2015 r. na targach Fleet Market w Centrum EXPO XXI w Warszawie. BMW serii 7 – ...
    Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR
    Crossover Toyoty oparty na C-HR Concept to najnowszy produkt japońskiego koncernu. Auto trafi na rynek w połowie tego roku, jednak jego historia sięga 15 lat wstecz, kiedy zadebiutował koncept R-SC. Wciąż nie wiemy, jak będzie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili