Lcd w aucie, obsługa telefonu

Lcd w aucie, obsługa telefonu

10 Sty 2013, 11:42

Witam, rok temu kupiłem wyświetlacz Lcd do auta dzięki, któremu obsługa telefonu była znacznie usprawniona, nie mniej jednak po roku lcd się zepsuł a gwarancji już nie ma a samo użytkowanie nie do końca było sprawne. Proszę o odpowiedzi w tej kwestii, ponieważ mam już auto do zmiany to rozważam jego sprzedaż i kupno nowego chevroleta z już wbudowanym systemem MyLink do obsługi smartfonów. System ten oferuje łatwy dostęp do galerii zdjęć, książek telefonicznych oraz innego rodzaju zapisanych danych. Co więcej istnieje możliwość rozbudowy systemu o aplikacje jak łącząca GPS i synchronizator danych zapisanych w Outlooku – poczty, notatek, kalendarza i kontaktów. Jakie są wasze opinie jestem ciekaw :)
Tomm
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 08 1995
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Seat Leon
Silnik: 1,9 tdi
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM
    Nissan rozszerza ofertę cenionego modelu Qashqai o wersję z zaawansowanym silnikiem benzynowym DIG-T 163. Nowy, czterocylindrowy, turbodoładowany silnik 1.6 jest zgodny z rygorystyczną normą emisji spalin EURO 6 i zapewnia ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006