Lekka stłuczka, czy mogłem coś uszkodzić

lekka stłuczka, czy mogłem coś uszkodzić

17 Lis 2014, 22:17

Witam sytuacja jest taka, że ruszałem na równorzędnym, miałem ustąpić z prawej, nie zauważyłem typa i lekko walnąłem w jego przednie koło. prędkość minimalna bo dopiero co ruszałem, nie wiem, z 15km/h max. u mnie pęknięty zderzak u niego parę rys na kołpaku. Pytanie czy mogłem mu coś rozwalić w samochodzie? nie chciałbym stracić zniżek albo czegos za takągłupotę, dogadałem się z typem że jak mu nic w samochodzie nie padnie to nie będzie robił problemów, ale nie wiem czy po takim stuknięciu mogło się coś zepsuć?
azeros
Obserwowany

Auto: rover 214

Re: lekka stłuczka, czy mogłem coś uszkodzić

18 Lis 2014, 07:48

A czy masz jakieś AC?
tomczak78
Początkujący

Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy od: 04 04 1986
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    11. zlot Master Truck - Opole 2015 11. zlot Master Truck - Opole 2015
    Z wielką radością ogłaszamy, że na tegorocznym zlocie Master Truck, ku wielkiej uciesze zgromadzonej publiczności, wśród wystawionych modeli ciężarówek obecny będzie też fiński "Highway Hero", bowiem swój ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006