Lekkie stuknięcie w drzewo

lekkie stuknięcie w drzewo

23 Wrz 2016, 23:35

Hej,
dziś zawracając na ślepym zaułku lekko pyknąłem w cienkie drzewo. Prędkość prawie zerowa, jechałem może z 5 km/h. Usłyszałem lekkie pyknięcie. Prawdopodobnie uderzyłem zderzakiem albo hakiem, ale nie widzę gołym okiem żadnych uszkodzeń. Czy coś mogło się stać z konstrukcją samochodu?
Pozdrawiam.
smule
Obserwowany

Auto: BMw E53

Re: lekkie stuknięcie w drzewo

28 Wrz 2016, 19:15

smule napisał(a):Czy coś mogło się stać z konstrukcją samochodu?
Przy takiej prędkości na pewno nic się nie stało z "konstrukcją samochodu". Jeżeli udeżyłeś zderzakiem i nie widać śladu to to co słyszałeś mogło to być chwilowe odkształcenie tworzywa z którego jest zderzak, ewentualnie mogły puścić jakieś zaczepy zderzaka.
Jak uderzyłeś hakiem to śladów nie znajdziesz :)
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3296
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] C4 II 1,6 / Bravo II 1,9 / Megane III 1,5 / Octavia II 1,6 [C] C4 II 1,6 / Bravo II 1,9 / Megane III 1,5 / Octavia II 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment C - silnik diesla o mocy około 110KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010 roku. Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C4 II 1,6 HDi - 112KM - Fiat Bravo ...
    Renault Twizy w Łazienkach Królewskich Renault Twizy w Łazienkach Królewskich
    Renault Twizy zostało zaprezentowane przy hipodromie w Łazienkach Królewskich, w czasie finałów zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody. Twizy daje początek nowej epoce pojazdów elektrycznych, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2009
      Opel Insignia, silnik 2.0 BiTurbo CDTI
      Summer Cars Party 2010
      Tuning Show