Leon 2 2005r, 1,9 TDI - Nie można otworzyć drzwi

Leon 2 2005r, 1,9 TDI - Nie można otworzyć drzwi

01 Lut 2015, 15:32

Witam
Mam problem ze swoim Leonem. Kilka dni temu z niewiadomych mi przyczyn zatrzasnęły się drzwi pasażera i nie mogę ich otworzyć. Z centralnego nie wiem czy się otwierają prawdopodobnie tak lecz niestety ani z jednej ani z drugiej strony nie mogę ich otworzyć. Linka chyba nie spadła bo klamka jedna i druga odbija. Drugi problem to nie mogę opuścić fotela kierowcy. Podniosłem go bez żadnego problemu dźwignią z boku fotela lecz nie mogę go opuścić. Jak dostać się do tego mechanizmu? Bardzo prosiłbym o jakieś porady najlepiej ze zdjęciami / ilustracjami.

Nie wiedziałem gdzie założyć temat. Jeśli zły dział przepraszam i proszę o przeniesienie.
drdala
Nowicjusz

Miejscowość: Mława
Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Leon 2 2005r, 1,9 TDI - Nie można otworzyć drzwi

06 Lut 2015, 00:48

Przy próbie opuszczania fotela siedzisz na nim?
Co do drzwi to posłuchaj przy samych drzwiach jak zamykasz centralny i otwierasz czy usłyszysz że w nich coś się dzieje?
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3290
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006