Lepsza corsa z silnikiem isuzu czy oplowskim??

lepsza corsa z silnikiem isuzu czy oplowskim??

08 Sie 2006, 19:49

Zastanawiam się nad kupnem corsy na pewno ma to byc disel i mysle o oplu corsie. nie wiem tylko który silnik jest bardziej niezawodny isuzu czy oplowski i ktoreko eksploatacja jest tańsza?? dziekuje z góry za pomoc.
milena

1

08 Sie 2006, 21:36

Witam,
Z tego co mi wiadomo to silniki Isuzu były bardzo niezawodne i użytkownicy sobie je chwalili. Proponuję kupno auta z takim silnikiem, a eksploatacja i koszty nie różnią sie znacząco.
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10187
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
1

08 Sie 2006, 22:38

daj sobie spokuj z dieslem w takim małym aucie :!: :!: :!:
Diesel jest dobry do ciągnika i ciężarówki :lol: :lol: :lol:
proponuje Ci silnik benzynowy 1.2 l a będziesz zadowolona.
8)
Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
grzestv
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
Auto: nie mam
0

Silniki Diesla dla "Opla" sa z Fiata(Diesle)!

09 Sie 2006, 01:11

wiec cokolwiek kupisz z silnikiem FIAT- bedzie fiatem!Tak jak gdy kupisz cos VW- skode,czy audi zawsze bedzie ludowym zlomem!
Nie wiem,skad Isuzu ma TD! ale znam te silniki w ciezarowkach ( 2,5l TDI) i slyszalem ze sa wysmienite!
Oczywiscie ,ze w Pokomuszych warunkach UE- TYLKO DOBRY TURBO DIESEL!Zadnych benzyniakow - chyba ze odpowiednik europejskiego dziadostwa japcowy: honda,toyota ect!
te znam i wiem jak sa wysmienite!

Rygel
Rygel=Librukat

0

Re: Silniki Diesla dla "Opla" sa z Fiata(Diesle)!

09 Sie 2006, 22:34

Rygel=Librukat napisał(a):wiec cokolwiek kupisz z silnikiem FIAT- bedzie fiatem!Tak jak gdy kupisz cos VW- skode,czy audi zawsze bedzie ludowym zlomem!
Nie wiem,skad Isuzu ma TD! ale znam te silniki w ciezarowkach ( 2,5l TDI) i slyszalem ze sa wysmienite!
Oczywiscie ,ze w Pokomuszych warunkach UE- TYLKO DOBRY TURBO DIESEL!Zadnych benzyniakow - chyba ze odpowiednik europejskiego dziadostwa japcowy: honda,toyota ect!
te znam i wiem jak sa wysmienite!

Rygel
Doslownie tak,jak bym czytala P.Burusa panie W.B von Rygel -Prossen :wink:
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Arrinera Hussarya - fakty i mity Arrinera Hussarya - fakty i mity
    Pierwszy polski supersamochód, Arrinera Hussarya, dumnie nosi nazwę nawiązującą do bohaterskich momentów naszej historii. Jednocześnie budzi wiele kontrowersji i wzbudza rozpalone dyskusje na internetowych forach. ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan Juke, 3
      Audi A4
      Grave Digger - Monster Truck, 7
      Chrysler Voyager