Lewym przednim kole mi coś dziwnie stuka - daihatsu feroza

lewym przednim kole mi coś dziwnie stuka - daihatsu feroza

03 Kwi 2011, 20:51

mam problem :cry: w czasie jazdy w lewym przednim kole mi coś dziwnie stuka, jak by się coś odkręciło i latało po włączniku napędu :cry: nie wiem czy to poważne i co by to moło być, bardzo prosze o podpowiedz,
Ostatnio edytowany przez xxxxxzzzzz 05 Kwi 2011, 08:01, edytowano w sumie 2 razy
xxxxxzzzzz
Nowicjusz

Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Daihatsu feroza

03 Kwi 2011, 20:53

terkoce?
pewnie sprzęgiełko poszło
podnieś koło (to które wydaje ci się że terkoce) i spróbuj zakręcić na włączonym wcześńiej 4x4
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...
    W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund
    Zima trzyma, a drogowcy nie zawsze nadążają z odśnieżaniem. Samochody z napędem na dwie osie są wtedy bardzo przydatne, choć napęd na cztery koła wynaleziono z myślą o pojazdach wojskowych, by umożliwić im poruszanie się ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Zawody Monster Truck w Polsce, 6
      Kandydatki na MISS, 9
      Kia Niro Concept, tył
      Rozrząd na łańcuchu