LEXUS RYBNIK WODZISŁAWSKA 260 Rybnik, Śląskie

LEXUS RYBNIK WODZISŁAWSKA 260 Rybnik, Śląskie

30 Sie 2016, 18:29

Witam! to mój pierwszy post tutaj, więc proszę o wyrozumiałość xD

Zastanawiam się nad kupnem samochodu w komisie Lexus w Rybniku. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z tym komisem, którymi może się ze mną podzielić?

A jeśli nie, to czy może ktoś podzielić się ze mną jakimikolwiek doświadczeniami odnośnie komisów? Z tego co widzę, to w większości są one negatywne, ale sam nigdy jeszcze w żadnym nie byłem, więc będę wdzięczny za każdego posta. Dzieki!
McFalcon
Obserwowany

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku Nowy Lexus CT pojawi się do końca 2017 roku
    Według tajwańskiego portalu U-Car, nowa generacja luksusowego, kompaktowego hatchbacka Lexus CT ma się pojawić jeszcze w tym roku i będzie oparta na tej samej platformie, co najnowszy model Toyoty Prius. Atmosfera medialna ...
    [E] Alfa 166 3,0 / Legend III 3,5 / Peugeot 607 3,0 / Saab 9-5 I 2,3T [E] Alfa 166 3,0 / Legend III 3,5 / Peugeot 607 3,0 / Saab 9-5 I 2,3T
    Podstawowe kryteria zestawienia: - limuzyna segmentu E - silnik benzynowy o mocy powyżej 200KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2000 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Alfa Romeo 166 3,0 V6 - ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Combo, prezentacja
      Renault Clio na zakręcie, Wrak Race
      Men's Day 2009
      Rage-Race 2010