Lista lista

01 Cze 2007, 13:34

Zróbmy liste najfajnieszych stron internetowych o tematyce motoryzacyjnej wiecie z jakimiś artykułami, ciekawostkami, premierami samochodowymi. Tak zeby człowiek nie zgłębiony w tym temacie mógł znaleźc wszystko co go interesuje w pare sekund. Wiem mozna goglować ale to troche trwa i zniechęca co niektóre osoby a chyba nam wszystkim zależy żeby motoryzacja w sieci i nie tylko rosla w siłe Fajnie jakbyscie napisali też pare słów od siebie co tam można znaleźć, czy newsy są szybko aktualizowane i co tam uważacie
konjo
Nowicjusz
 
Posty: 45

05 Cze 2007, 17:30

forumsamochodowe przede wszystkim ;)
poza tym mojeauto, taka prosta stronka, bez skomplikowanej grafiki za to jest sporo informacji.
i ostatnio znalazłem klubvmax, graficznie bardzo fajnie zrobiona stronka, dużo artykułów nie tylko o samochodach i z jakimś konkursem, ale nie wiem co trzeba zrobić zeby wygrać :)
Poza tym przeglądam co tam mi ''podleci'' no i oczywiście jakieś magazyny
crazyman
Nowicjusz
 
Posty: 27

11 Cze 2007, 10:45

Z tego, co widzę, wystarczy zarejestrować się w klubvmax, żeby wygrać. W sensie żeby wziąć udział w losowaniu.

A stronka rzeczywiście fajna, nie znałem jej wcześniej, dzięki za info. Sam z siebie bym na nią pewnie nigdy nie trafił, a w każdym razie nie od razu. Ktoś jeszcze zna dojścia do takich perełek?
konjo
Nowicjusz
 
Posty: 45