Lista lista

lista lista

01 Cze 2007, 13:34

Zróbmy liste najfajnieszych stron internetowych o tematyce motoryzacyjnej wiecie z jakimiś artykułami, ciekawostkami, premierami samochodowymi. Tak zeby człowiek nie zgłębiony w tym temacie mógł znaleźc wszystko co go interesuje w pare sekund. Wiem mozna goglować ale to troche trwa i zniechęca co niektóre osoby a chyba nam wszystkim zależy żeby motoryzacja w sieci i nie tylko rosla w siłe Fajnie jakbyscie napisali też pare słów od siebie co tam można znaleźć, czy newsy są szybko aktualizowane i co tam uważacie
konjo
Nowicjusz

Re: lista lista

05 Cze 2007, 17:30

forumsamochodowe przede wszystkim ;)
poza tym mojeauto, taka prosta stronka, bez skomplikowanej grafiki za to jest sporo informacji.
i ostatnio znalazłem klubvmax, graficznie bardzo fajnie zrobiona stronka, dużo artykułów nie tylko o samochodach i z jakimś konkursem, ale nie wiem co trzeba zrobić zeby wygrać :)
Poza tym przeglądam co tam mi ''podleci'' no i oczywiście jakieś magazyny
crazyman
Nowicjusz

Re: lista lista

11 Cze 2007, 10:45

Z tego, co widzę, wystarczy zarejestrować się w klubvmax, żeby wygrać. W sensie żeby wziąć udział w losowaniu.

A stronka rzeczywiście fajna, nie znałem jej wcześniej, dzięki za info. Sam z siebie bym na nią pewnie nigdy nie trafił, a w każdym razie nie od razu. Ktoś jeszcze zna dojścia do takich perełek?
konjo
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego
    Według oficjalnych pomiarów dokonanych przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) w USA, Honda Clarity Fuel Cell oferuje zasięg 589 kilometrów oraz zużycie paliwa wodorowego na poziomie 28.9 km/l, co w przeliczeniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006