Łódź - Warsztat lakierniczy.

Łódź - Warsztat lakierniczy.

16 Wrz 2014, 20:25

Witam.
Jak w temacie poszukuję dobrego lakiernika, gdyż parę dni temu przetarłem tylny zderzak o niski murek.
Nie jest to bardzo widoczne, gdyż jest to bardziej pod zderzakiem ale straszliwie mnie to drażni. :x

Byłem w jednym z warsztatów na Retkini, ale lakiernik krzyknął ponad 400zł, więc przy takich szkodach moim zdaniem jest to o wiele za dużo. W dodatku cena mnie zdziwiła tym bardziej iż na róznych forach zachwalali ten warsztat, pokazywali swoje uszkodzenia i były o wiele gorsze od moich, a płacili jakieś 300-350zł...

Jutro postaram się podesłać fotki "uszkodzeń" to może ktoś oceni fachowym okiem. :naughty:
TwistAgain
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łódź
Prawo jazdy od: 07 03 2014
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Renault Thalia
Silnik: 1.4 16V 99KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie
    Kilkaset koni mechanicznych i kierowca, który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to, by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości. Drifting to ekscytująca technika jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Renault Megane R.S. 275 Trophy, tył
      Opel GTC Concept 2013 19
      Dmuchana ciężarówka dla dzieci
      Summer Cars Party 2009