Łódź - Warsztat lakierniczy.

Łódź - Warsztat lakierniczy.

16 Wrz 2014, 21:25

Witam.
Jak w temacie poszukuję dobrego lakiernika, gdyż parę dni temu przetarłem tylny zderzak o niski murek.
Nie jest to bardzo widoczne, gdyż jest to bardziej pod zderzakiem ale straszliwie mnie to drażni. :x

Byłem w jednym z warsztatów na Retkini, ale lakiernik krzyknął ponad 400zł, więc przy takich szkodach moim zdaniem jest to o wiele za dużo. W dodatku cena mnie zdziwiła tym bardziej iż na róznych forach zachwalali ten warsztat, pokazywali swoje uszkodzenia i były o wiele gorsze od moich, a płacili jakieś 300-350zł...

Jutro postaram się podesłać fotki "uszkodzeń" to może ktoś oceni fachowym okiem. :naughty:
TwistAgain
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łódź
Prawo jazdy od: 07 03 2014
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Renault Thalia
Silnik: 1.4 16V 99KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Volkswagen T5 4MOTION Volkswagen T5 4MOTION
    Napędzane na wszystkie koła Volkswageny T5 - Transporter, Caravelle, Multivan i California cieszą się coraz większą popularnością. Dla 4MOTION z 6-biegową przekładnią manualną do wyboru są silniki TDI o mocy 103 kW/140 KM ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Polski Fiat 125p, wersja rajdowa
      Autosacrum 2009
      1
      Ford Custom Coupe, 1950 rok, Policja, tył