Lublin III 3,5t most tylny

Lublin III 3,5t most tylny

27 Sty 2015, 16:38

Witam wszystkich,

Mam takie pytanie odnosnie mostu tylnego do Lublina o wadze do 3,5t
Mam awarie mostu, poszukuje zamiennika mostu
Znalazlem most od Lublina 3,5 t ( mechanik mowil, ze bedzie pasowal obojetne z ktorego lublina, byle byl do lublina do 3,5t)
Byly 2 rozne mosty , do lublina 2,9t oraz 3,5t

Czy mosty do Lublina 3,5t roznily sie czyms jeszcze oprocz mocowania półosi (4 sruby/6 srob, ja znalazlem taki na 6 srob, tyle samo co w uszkodzonym) ?
Czy most do 3,5t może się różnic jeszcze ilością satelit? Mechanik powiedzial, zeby szukac mostu z 4 satelitami albo od lublina 3,5t.

Pytanie podsumowujące, czy most, który znalazlem będzie pasował? Czy jeszcze dodatkowo sprawdzic ilosc satelit ?

Dzięki wielkie za odpowiedź
maciekmacku
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 07 1988
Auto: Nie mam

Re: Lublin III 3,5t most tylny

30 Sty 2015, 15:15

na 90% ten z 6 śrubami będzie miał 4 satelity,
policz jeszcze na wszelki wypadek przełożenie czy ma tyle samo co Twój :ok:
sprawdzenie satelit też nie jest wielkim problemem ;)
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

Re: Lublin III 3,5t most tylny

19 Maj 2016, 09:37

Spokojnie możesz oddać swoje auto do naprawy w serwisie samochodowym mieszczącym się przy ulicy Energetyków w Lublinie. Przemiła Pani Agnieszka z obsługi wyjaśni ci wszystko a auto odda w ręce prawdziwego fachowca. Ja za każdym razem jak mam problem z moim Fordem to korzystam z usług tego serwisu.
magdaduda
Nowicjusz

Auto: audi A7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe
    Zmiany naliczania podatku akcyzowego od samochodów osobowych najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od nowego 2017 roku. Rząd zamierza ograniczyć import starych samochodów. Według nowych przepisów im ...
    YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy
    YUKÕ to nowy program car-sharingowy Toyoty, którego flota składa się wyłącznie z samochodów z napędem hybrydowym. Jego pilotażowe wersje zostały uruchomione w Dublinie w Irlandii oraz w Forli we Włoszech. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Symulator jazdy na motorze na jednym kole
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Porsche Cayenne Car-audio zabudowa bagażnika, tuning