Lublin - Zakopane [którędy?]

Lublin - Zakopane [którędy?]

11 Sie 2011, 20:51

Witam.

Czy ktoś z Was ma pomysł którędy najlepiej pojechać?
W zeszłym roku zaszalałem i pojechałem aż Radom - Kielce - Kraków - Zakopane.
Daleko ale w sumie bez problemów nie licząc remontu ronda w Krakowie (skończyli go już?)

Wracałem Zakopane - Nowy Sącz - Rzeszów - Lublin i było ok. Ale teraz widzę na targeo i zumi sporo utrudnień popowodziowych. Jak to wygląda naprawdę?

Jazda przez Sandomierz na każdej mapie wygląda na najwygodniejszy pomysł ale mi się ta trasa jakoś nie widzi, nie lubię jej ;)

Czy ktoś może podpowie jak jechać?
O omijaniu Zakopianki wiem ;)
unknownman
Początkujący

Miejscowość: Lublin

Re: Lublin - Zakopane [którędy?]

23 Sie 2011, 13:51

Nie wiem czy temat jeszcze aktualny, ale z Zakopnianką bywa różnie. Byłem niecały miesiąc temu w tamtych terenach, skoro jeździłem właśnie Zakopianką i nie było tragicznie. Natomiast co do Twoich obaw dot. utrudnień popowodziowych na odcinku Zakopane - Nowy Targ - Nowy Sącz to nie ma tam najmniejszego problemu. Drogi są w przyzwoitym stanie i nie ma nigdzie problemów z przejazdem. Bodaj przed Starym Sączem remontują most i to jest jedyne utrudnienie.
Los_Dawidos
Aktywny

Prawo jazdy od: 05 08 2010
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Opel Astra
Paliwo: Diesel

23 Sie 2011, 15:28

z 2009 to chyba raczej już dojechał :mrgreen:
aczkolwiek gratulujemy wykopalisk :mrgreen:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

23 Sie 2011, 17:57

Nie ma czego gratulować :mrgreen: Post jest z 11,08,2011 a 2009 to data rejestracji urzytkownika :wink:
nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem... ;)
BRODATY
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Muhlhausen ;)
Auto: Nissan Terrano II
Silnik: 2.4 KA24E 124KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

25 Sie 2011, 07:17

coś sie mi musiało poprzestawiać :mrgreen: albo mocno śpiący musiałem być :mrgreen:
wracając do tematu
zakopianki nie ma się co bać, no chyba że wybieramy się w weekend, albo dłuższe wolne
przez radom strasznie daleko, przez NS lepiej, droga nie szeroka ale jedzie się spokojnie :wink:
prawda jest taka że jak zamierzasz jechać na weekend czy coś takiego to żadna droga do Zakopanego nie jest dobra, na wszystkich sa mniejsze lub większe utrudnienia :wink:
jak jechać to w tygodniu albo w nocy
pocieszny
Forumowicz VIP

01 Wrz 2011, 12:12

w nocy można przejechać bez strachu :)
walkomazda
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
Auto: Mazda 3, Opel Astra G
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...
    Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy
    Zimą niskie temperatury zmuszają nas do noszenia grubej kurtki, ciepłych butów, czapki i rękawiczek. Chociaż chroni to nas przed zimnem, jednak w przypadku kierowców znacząco może wpływać na bezpieczeństwo jazdy.

• Re: Lublin - Zakopane [którędy?]

01 Wrz 2011, 12:57

łjtam łojtam, jeżdże na co dzień, tragedii nie ma ;) wręcz powiem że jest lepiej niż gdzie indziej, problem jest ja 2 miliony ludzi nagle tego samego dnia wymyślą sobie wyjazd na weekend :evil:
    pocieszny
    Forumowicz VIP

• Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili