Luksusowe/sportowe auto a inwestycja?

Luksusowe/sportowe auto a inwestycja?

05 Sty 2015, 00:45

Znalazłem interesujący artykuł i jestem ciekaw, jakie macie zdanie na ten temat. Czy w dzisiejszych czasach takie auta rzeczywiście są inwestycją? Moim zdaniem, kiedyś auta luksusowe były praktycznie nie dostępne, nie mówiąc o tym, że mało kogo było na nie stać. Dziś społeczeństwo się bogaci, coraz więcej osób jest w stanie kupić auto, które osiąga niebotyczną cenę, ale nie jestem do końca przekonany czy w przyszłości zyska na wartości czy raczej straci.
http://autospotter.pl/index.php/artykuly/208-luksusowe-auto-to-takze-inwestycja
richard
Nowicjusz

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: AUDI

Re: Luksusowe/sportowe auto a inwestycja?

28 Sty 2015, 12:17

W taka stara warszawę z oryginalnymi częściami to chętnie zainwestuję :)
Marek99
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu
    Skuter to idealny środek transportu dla tych, którzy chcą ominąć korki i nie korzystają z komunikacji miejskiej. Po niedawnej nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, popularność małych motocykli gwałtownie wzrosła. ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili