Luksusowe/sportowe auto a inwestycja?

Luksusowe/sportowe auto a inwestycja?

05 Sty 2015, 00:45

Znalazłem interesujący artykuł i jestem ciekaw, jakie macie zdanie na ten temat. Czy w dzisiejszych czasach takie auta rzeczywiście są inwestycją? Moim zdaniem, kiedyś auta luksusowe były praktycznie nie dostępne, nie mówiąc o tym, że mało kogo było na nie stać. Dziś społeczeństwo się bogaci, coraz więcej osób jest w stanie kupić auto, które osiąga niebotyczną cenę, ale nie jestem do końca przekonany czy w przyszłości zyska na wartości czy raczej straci.
http://autospotter.pl/index.php/artykuly/208-luksusowe-auto-to-takze-inwestycja
richard
Nowicjusz

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: AUDI

Re: Luksusowe/sportowe auto a inwestycja?

28 Sty 2015, 12:17

W taka stara warszawę z oryginalnymi częściami to chętnie zainwestuję :)
Marek99
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze
    "Rolling Barrier System" to w skrócie obrotowe beczki na drodze system ten opracowała koreańska firma ETI. Jest to bariera drogowa złożona z obrotowych beczek, które mają bardzo duże możliwości pochłaniania ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006