Luksusowe/sportowe auto a inwestycja?

Luksusowe/sportowe auto a inwestycja?

05 Sty 2015, 00:45

Znalazłem interesujący artykuł i jestem ciekaw, jakie macie zdanie na ten temat. Czy w dzisiejszych czasach takie auta rzeczywiście są inwestycją? Moim zdaniem, kiedyś auta luksusowe były praktycznie nie dostępne, nie mówiąc o tym, że mało kogo było na nie stać. Dziś społeczeństwo się bogaci, coraz więcej osób jest w stanie kupić auto, które osiąga niebotyczną cenę, ale nie jestem do końca przekonany czy w przyszłości zyska na wartości czy raczej straci.
http://autospotter.pl/index.php/artykuly/208-luksusowe-auto-to-takze-inwestycja
richard
Nowicjusz

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: AUDI

Re: Luksusowe/sportowe auto a inwestycja?

28 Sty 2015, 12:17

W taka stara warszawę z oryginalnymi częściami to chętnie zainwestuję :)
Marek99
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tajemnice układów kierowniczych Tajemnice układów kierowniczych
    Układy kierownicze stosowane w modelach ŠKODY to zaawansowane zespoły różniące się budową, ale stające przed tymi samymi wyzwaniami: komfortowym i precyzyjnym prowadzeniem, oszczędzaniem paliwa oraz bezpiecznym ...
    Lexus LS XF50 piątej generacji - kolejne wcielenie flagowej limuzyny Lexus LS XF50 piątej generacji - kolejne wcielenie flagowej limuzyny
    Podczas targów North American International Auto Show, na których miała miejsce światowa premiera Lexusa LS piątej generacji, jego twórcy, główny inżynier Toshio Asahi i szef projektantów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Spotkanie 4x4 Buków
      Blue Thunder - Monster Truck
      Autosacrum 2009
      Platforma transportowa na kołach dla wagonów