Maciej Zientarski walczy o życie...

03 Mar 2008, 10:36

Jakby Ci matkę zabił, albo dziewczynę skosił przy okazji, to też byś mu źle nie życzył?
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

03 Mar 2008, 13:10

to jest napewno Ferrari 360 Modena. ale nie pisze się F360 bo takiego modelu nie ma. chyba ze litera F odnosi się do Ferrari
osa54
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 27

03 Mar 2008, 16:56

200km/h mieli minimum.
Ale facet z brznży samochodowej miał możliwośc pojechania na tor i tam go próbowac!!! :x
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

03 Mar 2008, 21:34

to ze mial to nic
takie auto samo sie prosi żeby mu docisnąć i poczuć jego moc
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 519
Miejscowość: Jarosław

03 Mar 2008, 21:49

Ja tez jakos dziwnie to odbieram przeciez oni mieli wypady na tory testy aut mozliwosci wyszalenia sie itp ale co to 200 km/h na ferari, w uwaga pirat facet jechał jakims starym busem 197km/h po Warszawie
artekk
Początkujący
 
Posty: 184
Miejscowość: k-kozle

03 Mar 2008, 22:06

Literka F odnosiła się do Ferrari
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

03 Mar 2008, 22:06

Ciekawe co mu się stało, że postanowił jechać tyle po mieście....
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

03 Mar 2008, 22:18

Bryann napisał(a):Ciekawe co mu się stało, że postanowił jechać tyle po mieście....


Policja go zatrzymała i wystawiła mu mandat w wysokości 500 zł i 10 pkt karnych.

Pozdro :wink:
Per aspera ad astra
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 629
Miejscowość: Pruszków

03 Mar 2008, 22:52

Tiguan napisał(a):
Bryann napisał(a):Ciekawe co mu się stało, że postanowił jechać tyle po mieście....


Policja go zatrzymała i wystawiła mu mandat w wysokości 500 zł i 10 pkt karnych.

Pozdro :wink:


Aaaaa hehe podirytował się trochu no i widać wyniki...
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

03 Mar 2008, 23:36

Co do prędkości to nie ma co oceniać...biegli wyliczą, nie wiadomo czy było 200km/h jak podają media, mogło być mniej...nie ma co oceniać skoro nic jeszcze nie jest wyjaśnione. Pozdrawiam
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

15 Mar 2008, 09:42

Wyjaśniło się parę rzeczy.Pewne już jest,że samochodem kierował Zientarski.Jest świadek,który widział Zientarskiego za kierownicą na ostatnich światłach przed miejscem tragedii - na skrzyżowaniu z ulicą Wałbrzyskką.Potwierdzają to tez nagrania z monitoringu miasta,na którym widać,że Zientarski siedzi za kierownicą.Samochód to Ferrari Modena.Zientarski dostał go od znajomego,który dał mu je na przechowanie na kilka dni.Ów znajomy kupił to Ferrari kilka dni wcześniej i nie było ono podobno jeszcze nawet ubezpieczone.Policjant z warszawskiej drogówki,mówi,że według śladów hamowania,które zostawił samochód,można wyliczyć,że podczas tego hamowania,samochód wytracił prędkość o przynajmniej 120 km/h.A i tak rozpadł się na kawałki.Policjanci zajmujący się tą sprawą,nieoficjalnie mówią,że prędkość samochodu wynosiła grubo ponad 200 km/h,a nawet,że była bliska 300 km/h.
Wiadomości zaczerpnięte z onet pl i interia pl.
Jak widać,głupota nie zna granic.Czyżby Zientarskiemu dał się już we znaki okres przekwitania?
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

15 Mar 2008, 11:51

siwy napisał(a):to ze mial to nic
takie auto samo sie prosi żeby mu docisnąć i poczuć jego moc

idealny argument do obrony w sądzie...
Jak ktoś zachowuje się jak nie wyżyty gówniarz (a Zientar tak się zachował) to niech lepiej przesiądzie się na Focusa 1.4,dla swojego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa innych.
michalmanu
Zaawansowany
 
Posty: 585
Miejscowość: Silesia

15 Mar 2008, 14:07

zietarski z ojcem tyle razy gadał o bezpieczeństwie na drodze :wink: a juz teraz wiadomo ze to on prowadził.
kupie sobie vw phaetona ;)
mistrzu567
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 291
Miejscowość: Katowice

15 Mar 2008, 14:37

piszcie co chcecie
ja wiem że wiekszośc z nas mając okazje sie przjechać takim wózkiem nie jezdziło by 100 km\h
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 519
Miejscowość: Jarosław

15 Mar 2008, 16:03

siwy napisał(a):piszcie co chcecie
ja wiem że wiekszośc z nas mając okazje sie przjechać takim wózkiem nie jezdziło by 100 km\h

powiem Ci kolego tak...
może Ferrari nigdy nie jechałem,ale często jedze X5 3.0 D lub A6 3.0 TDI,jak wiadomo samochodu do jakiś nadzwyczajnie szybkich nie należą ale też mają troche mocy.
Z ręką na sercu jestem w stanie powiedzieć że w mieście nie przekroczyłem nigdy 70 km/h.Oczywiście autostrada to co innego ale też w granicach rozsądku.
michalmanu
Zaawansowany
 
Posty: 585
Miejscowość: Silesia