Maglownica

25 Kwi 2015, 17:59

witam czy wie ktoś jak sie zakłada w maglownicy na rozdzielacz uszczelnienie chodzi o kwadringi te kwadratowe uszczelnienia wiem że jakoś na ciepło ale dokładnie niewiem jak nigdzie tego nie mogę znalezc. maglownica opel vectra c 1.8 benzyna.
domin
Początkujący
 
Posty: 101
Miejscowość: WROCłAW

25 Kwi 2015, 20:25

Ja bym się raczej sam w to nie bawił, tylko maglownicę przekazał do jakiegoś warsztatu. Słyszałeś o Auto-Rege? Oni się zajmują przekładniami i robią to naprawdę dobrze. Będziesz miał pewność, że wszystko założą tam gdzie trzeba ;:D
Rudy102a
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 13 05 1999
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Toyota Corrolla

03 Cze 2015, 15:12

Tez słyszałem o tej firmie. Zajmują sie regeneracją przekładni kierowniczej. Jak nie jesteś mechanikiem z zawodu to na Twoim miejscu nie brał bym sie za to. Lepiej już zgłosić sie do nich. Z tego co wiem to na ich stronie przekladniekierownicze.eu znajdziesz listę warsztatów w jakich ich znajdziesz. No i taniej na pewno Cię to wyniesie.
MonarE
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 16 08 1985
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW

05 Cze 2015, 11:11

Ja akurat o tej formie nie słyszałem,natomiast jeżeli faktycznie jest sprawdzona to czemu nie,z całą pewnością nie regenerowałbym maglownicy na własną rękę,tym bardziej nie mając doświadczenia czy narzędzi,to nie wchodzi w grę.
Atticar
Nowicjusz
 
Posty: 35
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: VW Golf
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

09 Cze 2015, 12:41

Jeżeli autor ma doświadczenie w temacie to sam może naprawić pewne elementy,w tym także maglownicę,w innym razie faktycznie warto udać się do specjalistycznego serwisu który się tym zajmie,oszczędzisz sobie czasu i kłopotów.
Eperfekt
Początkujący
 
Posty: 132
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Seat
Silnik: Ibiza 1.9
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

18 Lip 2015, 21:03

Właśnie po co bawić się samemu i coś "spsuć" ;) Ja też maglownice powierzam tylko AUTO REGE - zdarzył mi się już 2 razy taki przypadek - w obecnym nissanie i hondzie, którą miałem wcześniej. Podjechałem do warsztatu i od razu wiedzieli o co chodzi. Praktycznie od ręki miałem zamontowaną zregenerowaną. Szybka, konkretna i profesjonalna obsługa.
BronekW
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 11 09 1998
Przebieg/rok: 50tys. km
Auto: Nissan primera

05 Sie 2015, 13:31

Mam podobne zdanie na ten temat i również uważam,że najlepszą opcją będzie oddać samochód do dobrego warsztatu gdzie wszystko zrobią Ci w pełni profesjonalnie.
Petrostar
Początkujący
 
Posty: 220
Auto: VW Polo
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

27 Lis 2015, 20:22

Tak się składa, że ja również miałem okazję korzystać z Auto Rege, ale z ich opcji wysyłkowej. Nie po drodze mi było do żadnego z ich warsztatów, ale z racji tego, że cieszą się tak dobrą opinią, poprosiłem o przysłanie nowej, zaraz po tym, jak moja dotychczasowa odmówiła posłuszeństwa. Zrobili to bardzo szybko. Kiedy wysłałem moją starą, to oddali mi kaucję 200 zł z powrotem, którą pobierają. Takie działanie to rozumiem :)
mod73
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: toyota avensis
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

25 Lut 2016, 11:40

W mojej toyocie avensis jak poszła maglownica, to też korzystałem z usług Auto-Rege. Nie ukrywam, że bazowałem na opiniach innych i jakoś mnie tak przekonało właśnie do tego warsztatu. Nie żałuję, bo maglownica po generacji, która mam przez nich założoną trzyma się świetnie. Korzystają z oryginalnych podzespołów, więc pewnie dlatego. No i mam na nią dwuletnią gwarancję.
Kamillos
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Toyota avensis
Silnik: 1,8
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

29 Mar 2016, 17:07

Witam w klubie :) Ja też miałem przyjemność odwiedzić Auto Rege z moją maglownicą. Sprawa była dość pilna, bo samochód wykorzystuję na co dzień w swojej pracy, ale okazało się, że to nie jest dla nich żaden problem. Bardzo sprawnie im poszło wyciągnięcie zepsutej i założenie nowej. Dostałem 12 miesięcy gwarancji.
Tomus67
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: fiat punto