Małe, 4-drzwiowe do miasta - 15tys.

Małe, 4-drzwiowe do miasta - 15tys.

18 Lis 2016, 11:55

Witam,

Zastanawiam się za jakim autkiem się rozglądać dla żony. Autko będzie robić trasy po 20km i praktycznie po miescie, tak że prędkości powyżej 120kmh są nieznaczące. Rocznie około 5-7tys km. Tymczasowo jeżdzi Alfą 166 Jtd ze spalaniem ponad 10L, dlatego potrzebne coś małego i ekonomicznego.

Mam postawione następujące wzmagania:

- małe, ale 4 drzwi i 4 osoby muszą wygodnie siedzieć
- Automatyczna skrzynia
- Klimatyzacja
- zrywne , tzn nie mulące na pierwszych biegach do 60kmh (miasto)

a ode mnie dodam:
- łatwo do zdiagnozowania w razie awari
- dobry/tani dostęp do części
- możliwość własnej naprawy bez konieczności za każdym duperelkiem do serwisu, żadnych wynalazków słynących z kiepskiej elektroniki, częsci.

Mój typ narazie to Smart Forfour 2004-2006 ponieważ mam dostęp do części i "wiedzy".

Za czym możnaby tu się rozglądać ?
sonic64
Nowicjusz

Miejscowość: GT / Gostyń

Re: Małe, 4-drzwiowe do miasta - 15tys.

18 Lis 2016, 14:28

Fiat Grande Punto, Renault Clio III, Opel Corsa D
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 44
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    System 4Control z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami System 4Control z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami
    Łącząc system 4Control (4 koła skrętne) z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami, Renault w skuteczny sposób skoordynowało działanie dwóch kluczowych elementów z punktu widzenia zachowania samochodu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006