Małe autko do 30tys. najchętniej corsa D

małe autko do 30tys. najchętniej corsa D

13 Wrz 2009, 16:12

Witam!
Potrzebuję rady w zakupie pierwszego autka. Codzienna całkowita trasa ok. 50-60km.
Myślałam o corsie D 1,3 diesel. Bardzo mi się to autko podoba ale nie wiem czy nie lepsza będzie benzyna. i czy 70 KM jest ok?? Chyba że ktoś poleci mi coś lepszego, co mało pali i jest w miarę dynamiczne? :) Mój budżet to 25-30 tys. zł Proszę o radę.
Milka85
Nowicjusz

Miejscowość: będzin

13 Wrz 2009, 17:26

można się rozejrzeć za silnikiem 1,3 90KM, lub 1,7 125KM i w przypadku Corsy D szukałbym jednego z tych
Lukxxx
Początkujący

Miejscowość: Lublin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić? Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić?
    Razem z wiosną przyszedł ciężki czas dla alergików, uczulonych na pyłki i kurz. Prowadzenie auta w tym okresie jest dla uczuleniowców szczególnie uciążliwe. Łzawienie oczu, silny katar, obniżona koncentracja ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006