Malowanie całego samochodu

Malowanie całego samochodu

15 Gru 2009, 21:02

Witam.
Chciałem się dowiedzieć ile mniej więcj bedzie kosztować malowanie całego samochodu Renault Laguna I 95r. z zewnątrz oczywiście z uwzględnieniem delikatnych poprawek blacharskich, dosłownie dwa małe wgniecienia, jedno na dzwiach a drógie na nadkolu.
wlodi
Początkujący

Miejscowość: Lublin

Re: Malowanie całego samochodu

15 Gru 2009, 21:13

wlodi napisał(a):Witam.
Chciałem się dowiedzieć ile mniej więcj bedzie kosztować malowanie całego samochodu Renault Laguna I 95r. z zewnątrz oczywiście z uwzględnieniem delikatnych poprawek blacharskich, dosłownie dwa małe wgniecienia, jedno na dzwiach a drógie na nadkolu.
zależy jak na odpier..l to z 1500 porządnie to nawet 4500 :wink:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

17 Gru 2009, 10:39

no ale to jest całego samochodu razem z wnętrzem?
Bo mi chodzi o samą karoserie z zewnątrz.
wlodi
Początkujący

Miejscowość: Lublin

17 Gru 2009, 12:04

wlodi napisał(a):no ale to jest całego samochodu razem z wnętrzem?
Bo mi chodzi o samą karoserie z zewnątrz.
jedź do lakiernika to ci wyceni bez zobaczenia jak to wygląda nikt ci nie wywróży ceny
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[A] C1 I 1,0 / Panda II 1,2 / i10 I 1,1 / Picanto I 1,0 / Splash 1,0 [A] C1 I 1,0 / Panda II 1,2 / i10 I 1,1 / Picanto I 1,0 / Splash 1,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód segmentu A - silnik benzynowy o mocy ok. 60KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2008 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C1 I 1,0 - 68KM - ...
    Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy
    Wyjazdy na narty dają miłośnikom tego sportu dużo radości i satysfakcji. Wbrew pozorom narciarstwo alpejskie i podróżowanie samochodem mają wiele wspólnego. By przyjemne doznania z jazdy na nartach i podróży ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Almera
      Mistaczko Master Truck dla modeli ciężarowych RC
      VW Golf II, wyścigi równoległe
      Volkswagen up! - World Car of the Year 2012, 1