Malutki odprysk lakieru

24 Sie 2007, 07:46

Wczoraj przy drzwiach zrobil mi sie malutki odprysk lakieru :-( Jest on wielkosci glowki od szpilki, ale trzeba cos z tym zrobic. Pytanie jak-mam sie zglosic do lakiernika? Mam lakier czarny metalik. Poradzcie cos niedoswiadczonej "kierownicy" :wink:
pixi
Nowicjusz
 
Posty: 3
  • 24 Sie 2007, 22:18

    Szacuneczek dla tak dobrego wzroku i spostrzegawczości,oraz za dbanie o samochód.Ale do rzeczy - nie koniecznie musisz jechac z tym od razu do lakiernika.W sklepach motoryzacyjnych,a nawet w marketach są dostępne kredki koloryzujące do naprawy lakieru z takich własnie punkcików a nawet płytkich rys.Nie musisz nawet znac numeru lakieru,ponieważ na opakowaniu kredki jest pokazany kolor jak ma ta kredka po naniesieniu jej na karoserię.Sprawa wymaga mniejszej wprawy niz przy malowaniu paznokci :) .Pozdrawiam i zyczę miłego kolorowania.
    Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
    MotoAlbercik
    Moderator
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 20285
    Zdjęcia: 1212
    Miejscowość: Tychy
    Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
    Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Terenowy
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2000
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
      Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
      Od czego zależą ceny ubezpieczenia OC?
      Cena za ubezpieczenie OC nie jest określona w sposób jednolity. Każde towarzystwo ubezpieczeniowe oferujące taką polisę komunikacyjną może brać pod uwagę przy wyliczaniu wysokości składki ubezpieczeniowej inne czynniki. ...