Mały problem... radio czy głośniki??

Mały problem... radio czy głośniki??

30 Sie 2008, 13:35

mam w tym momencie takie radio w autko [link wygasł] i nie wiem czy nie lepiej kupić jakieś głośniki za 200zł na przód bo nie grają za pięknie czy lepiej dołożyć do tego radia 200zł i kupić radio za 400zł... co byście radzili zrobić???
Luke16
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: KNZ
Prawo jazdy od: 12 03 2008
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Megane I phII/Panda
Silnik: 1.6/1.2
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Mały problem... radio czy głośniki??

30 Sie 2008, 15:15

Myślę, że w tej chwili lepszym rozwiązaniem będzie zakup nowych głośników. Kup najlepiej jakiś zestaw odseparowany, tak aby woofer i tweeter były osobno. Do 250zł to spokojnie znajdziesz jakiś dobry zestaw, a do 200zł, no to będziesz musiał trochę poszukać, ale też na pewno coś się znajdzie:).
Radyjka wydaje mi się, że nie ma sensu na razie zmieniać, jeżeli nie masz zamiaru robić jakichś rewolucji związanych z systemem audio twojego samochodu:).
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zadbaj o szyby i czyste światła Zadbaj o szyby i czyste światła
    Jazda samochodem z brudnymi szybami potrafi być bardzo niebezpieczna i znacznie ograniczać pole widzenia. Zwłaszcza zimą podczas opadów deszczu lub śniegu, gdy na drogach leży sól i błoto, które stale ...
    Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Men's Day 2009
      Car-Audio zabudowa bagażnika - Honda Civic
      Pokazy kaskaderskie na quadach - palenie gumy
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata