Mały problem... radio czy głośniki??

Mały problem... radio czy głośniki??

30 Sie 2008, 13:35

mam w tym momencie takie radio w autko [link wygasł] i nie wiem czy nie lepiej kupić jakieś głośniki za 200zł na przód bo nie grają za pięknie czy lepiej dołożyć do tego radia 200zł i kupić radio za 400zł... co byście radzili zrobić???
Luke16
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: KNZ
Prawo jazdy od: 12 03 2008
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Megane I phII/Panda
Silnik: 1.6/1.2
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Mały problem... radio czy głośniki??

30 Sie 2008, 15:15

Myślę, że w tej chwili lepszym rozwiązaniem będzie zakup nowych głośników. Kup najlepiej jakiś zestaw odseparowany, tak aby woofer i tweeter były osobno. Do 250zł to spokojnie znajdziesz jakiś dobry zestaw, a do 200zł, no to będziesz musiał trochę poszukać, ale też na pewno coś się znajdzie:).
Radyjka wydaje mi się, że nie ma sensu na razie zmieniać, jeżeli nie masz zamiaru robić jakichś rewolucji związanych z systemem audio twojego samochodu:).
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    "Samoczyszczący się" samochód Nissana
    Mycie samochodu to niezbyt przyjemna, a w dodatku kosztowna konieczność. W odpowiedzi na to Nissan rozpoczął testowanie innowacyjnej powłoki lakierniczej, do której nie przylega błoto, woda ani zwykły brud. Być może ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006