Mam awarie ze skrzynią biegów w VW Polo 98

Mam awarie ze skrzynią biegów w VW Polo 98

12 Lut 2013, 13:48

Witam!

Mam pytanie do bardziej zorientowanych ludzi w marce volkswagena : mam awarie ze skrzynią biegów w vw polo 98 tzn. w trakcie jazdy nie mogłem wrzucić piątki a samochód został mi na biegu na którym aktualnie jechałem :( co mogło się wydarzyć? czy ktoś sie orientuje?

Pozdrawiam :)
Buli1
Obserwowany

Auto: Volkswagen polo

Re: Mam awarie ze skrzynią biegów w VW Polo 98

12 Lut 2013, 17:19

całkiem prawdopodobne że zatarł się synchronizator od biegu na którym pozostał , szukaj innej skrzyni , chyba że chcesz się pobawić i wymienić, lub uszkodzony jest lewarek zmiany biegów ( dzwignia ), przyczyn może być wiele , czy skrzynia wcześniej pracowała głośno?
scorpion
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 19 04 2000
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: ford scorpio
Silnik: 2,9
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1992
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe
    Zmiany naliczania podatku akcyzowego od samochodów osobowych najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od nowego 2017 roku. Rząd zamierza ograniczyć import starych samochodów. Według nowych przepisów im ...
    Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów
    Większość kierowców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję pełni olej w samochodzie. Niestety, choć zazwyczaj pamiętamy o konieczności jego wymiany w silniku, zapominamy o skrzyni biegów. Wciąż ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus CT200h
      VW Golf III - czarny mat
      Publiczność
      VW GOLF III GTI, tył