Mam problem z radiem Volvo SC-802

Mam problem z radiem Volvo SC-802

24 Lis 2006, 17:06

Ja jest kod do radia volvo SC-802 bo chciałem zrobic podświetlenie w radiu a nie wiedziałem jak jest kod. Jeśli ktos bedzie wiedził to proszę o pomoc
Pilnie potrzebuje pomocy.
Z góry dziękuje.
tomi
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

Re: Mam problem z radiem Volvo SC-802

24 Lis 2006, 22:57

no niestety nikt nie jest jasnowidzem i niepoda Ci kodu.
nie ma żadnych kodów uniwersalnych,każde radyjko ma indywidualny kod (bo inaczej po co byłoby to zabezpieczenie).
jeżeli nie masz karty z kodem,to pozostaje wizyta w serwisie VOLVO lub u speca od radiocode.
pozdro 8)
Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
grzestv
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
Auto: nie mam

25 Lis 2006, 08:20

Aha. Dziękuje za informacje.
tomi
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

13 Lis 2007, 23:27

kod do kazdego radia firmowego znajduje sie zwykle na nalepce z tylu obudowy radia, ale jesli wyjmiesz to radio sam to bedziesz kims wielkim;p polecam jakiegos mechanika, pozdrawiam
petro
Nowicjusz

27 Lis 2007, 14:17

petro napisał(a):kod do kazdego radia firmowego znajduje sie zwykle na nalepce z tylu obudowy radia, ale jesli wyjmiesz to radio sam to bedziesz kims wielkim;p polecam jakiegos mechanika, pozdrawiam

Chyba ze ktos nalepi taki kod na tyl radia, bo bez sensu bylo by te zabezpieczenie zeby Volvo przylepialo kod.

Jezeli auto wyjechalo z fabryki z tym radiem to kod powinien byc razem z instrukcja.

Jesli nie masz kodu to podzwon po serwisach Volvo w calej Polsce i podaj nr seryjny(chyba) radia i moze ci poda.

A radio mozna latwo wyjac: przycisnac srubokretem plaskim te zaczepy po bokach i wyjete :D

Pozdrawiam
Krzysiek26
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe
    Jeśli nie chcesz mieć problemu z łańcuchowym napędem rozrządu, powinieneś nauczyć się dbać o nowoczesny silnik. Myślisz, że skoro kupiłeś nowy lub kilkuletni samochód, to nie musisz nawet zaglądać pod maskę pomiędzy ...
    Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili