Mam problem z Tico ( cewka )

Mam problem z Tico ( cewka )

09 Maj 2011, 21:29

Witam! Podczas jazdy zgasł mi Tico i nie chciał odpalić. Rozrusznik ładnie kręci ale nie chce odpalić. Sprawdziłem wszystko i doszedłem , że do cewki nie dochodzi prąd . I nie wiem co dalej robić. Bardzo proszę o pomoc.
przemek0091
Nowicjusz

Miejscowość: Wyszków

Re: Mam problem z Tico ( cewka )

12 Maj 2011, 13:57

Wychodzi na to,że wiązka elektryczna do wymiany,czasami powoduje to np.nierówną pracę silnika( przypadłość np. niektórych Mercedesów C klasy)
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...
    Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe
    Zmiany naliczania podatku akcyzowego od samochodów osobowych najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od nowego 2017 roku. Rząd zamierza ograniczyć import starych samochodów. Według nowych przepisów im ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Jazda podczas nawałnicy, padający deszcz
      Manewrowanie między drzewami przy stromym zjeździe nie zawsze jest proste
      Volkswagen Caddy 4MOTION, kombi
      Mitsubishi Colt Air, 1