Manual a automat np. Bmw 740

Manual a automat np. Bmw 740

12 Sie 2013, 08:16

Witam chciałbym poznać waszą opinie na temat skrzyni biegów.
Jak dla mnie auto z automatem nie istnieje, nie wyobrażam siebie za kółkiem takiego auta.
Cała przyjemność to żeby wkręcić na obroty i zmieniać biegi.
Jaka jest wasza opinia na temat np. Bmw e38 740 lub 750? Bardzo podobają mi się te auta ale nie kupiłbym sobie napewno z automatyczną skrzynią . :)
Podtlenek LPG is My Lover <3 :D
piotrekp132
Początkujący

Miejscowość: Dallas
Prawo jazdy od: 08 03 2013
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Bmw e39
Silnik: 523i (197km :D )
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: Manual a automat np. Bmw 740

29 Paź 2013, 19:20

Mi ten samochód bardzo się podoba,ma w sobie to coś co przykuwa wzrok i chce się na niego patrzeć,co do skrzyni to wolałbym manualną,też wychodze z założenia,że lepiej trochę pobawić się manualem i pozmieniać sobie biegi,a automat to tak jakby kierowca nie istaniał uważam,to takie skromne zdanie na ten temat:)
Szukaj zdbanego egzemplarza i nie zakładaj najlepiej gazu do niego :)
Pozdrawiam.
mobileIS
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 51
Prawo jazdy od: 18 05 2013
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: VW GOLF 3
Silnik: 1.8 KAT 90 KM
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D
    Fotele samochodowe zazwyczaj nie należą do najwygodniejszych, choć bywają chlubne wyjątki. Producenci mają w tej dziedzinie jeszcze wiele do zrobienia. Dzisiejsze fotele samochodowe konstruowane są z wykorzystaniem dość starych ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006