Obecny czas: 01 Lip 2015, 21:12

News News of Zloty, imprezy i targi

Site map of Zloty, imprezy i targi » Forum : Zloty, imprezy i targi

Zloty motoryzacyjne i tuningowe w Polsce odbywają się przeważnie na największych imprezach i targach motoryzacyjnych, natomiast wyścigi równoległe (1/8 mili, 1/4 mili) czy drift są organizowane najczęściej przez odrębne stowarzyszenia motoryzacyjne. | Na naszej stronie znajdziesz aktualny kalendarz imprez motoryzacyjnych, zapowiedzi zlotów, targów, rajdów samochodowych, zawodów CarAudio itp. Prezentujemy relacje z najciekawszych imprez motoryzacyjnych: zlotów, rajdów czy też wyścigów samochodowych.

Szykuje się jakiś zlocik lub imprezka o której wiesz, daj znać innym którzy jeszcze o tym nie wiedzą...

4 Szombierki Rally Sprint 2015

Szombierki Rally Sprint to samochodowy rajd amatorski, który odbywa się już po raz czwarty. Początek miał w 2013 roku, gdzie do tej pory prężnie się rozwija. Pojawi się ponad 75 załóg z południa Polski! Tym razem pasjonaci tego widowiskowego sportu spotkają się 28 Czerwca od godziny 10:00. Warto nadmienić, że pierwszy raz organizatorzy zorganizują dla zawodników 2 odcinki, jeden na terenach przy Hali na Skarpie, oraz drugi na terenie starej giełdy towarowej przy ulicy Małgorzatki ...
Read more : 4 Szombierki Rally Sprint 2015 | Odsłon : 165 | Postów : 0


Uzyskaj wsparcie finansowe dla swojej imprezy motoryzacyjnej

Ruszyła druga edycja konkursu VERVA 4 Fans, projektu adresowanego do aktywnych fanów sportu, organizujących amatorskie imprezy motoryzacyjne. Zgłaszając inicjatywę można wygrać wsparcie finansowe w wysokości do 5 tysięcy złotych na realizację własnego pomysłu. Na zgłoszenia sponsor konkursu PKN Orlen czeka do końca czerwca 2015 roku. Więcej informacji na stronie www.4fans.verva.pl.

Image
Pierwsza edycja konkursu, trwająca od lutego do końca kwietnia br., cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Jurorzy wybrali trzech laureatów spośród prawie setki nadesłanych zgłoszeń.

Do ...
Read more : Uzyskaj wsparcie finansowe dla swojej imprezy motoryzacyjnej | Odsłon : 562 | Postów : 1


JET CAR SHOW na wyścigach NIGHT POWER sezon 2015

Po raz pierwszy w Olsztynie zobaczymy na żywo samochód z napędem odrzutowym o mocy 6000 koni mechanicznych!!!

Image
Tegoroczne wyścigi NIGHT POWER 2015 będą wielkim wyścigowym widowiskiem! Główną atrakcją imprezy będzie JET CAR SHOW! – samochód z napędem odrzutowym o mocy 6000 koni mechanicznych. Prędkość jaką osiąga na dystansie ¼ mili to grubo ponad 400 km/h. Specjalnie na imprezę NIGHT POWER 2015, Jet Car przyjedzie do nas aż z Francji. Podczas całego dnia wyścigów zobaczymy ...
Read more : JET CAR SHOW na wyścigach NIGHT POWER sezon 2015 | Odsłon : 356 | Postów : 0


Największa parada Volkswagenów na Świecie - bicie rekordu!

W piątkowy wieczór 26 czerwca fani marki VW będą bili rekord ustanowiony 20 lat temu na torze nieopodal Sao Paulo w Brazylii. Odbyła się tam parada volkswagenów, która liczyła 2728 samochodów i składała się z samych garbusów. Była to największa, zorganizowana do tej pory parada samochodów jednej marki na świecie. W tym roku wszyscy posiadacze samochodów marki Volkswagen będą mogli udowodnić, że rekord ten jest do pobicia właśnie w Polsce! Kierowcy Volkswagenów, którzy zjadą do ...
Read more : Największa parada Volkswagenów na Świecie - bicie rekordu! | Odsłon : 1395 | Postów : 0


GARDEN PARTY IV - OKONEK/WLKP

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję imprezy Garden Party! Impreza nastawiona na zabawę oraz integrację w terenie z delikatną nutką rywalizacji.
Ilość samochodów ograniczona do 25-30. Koszt: 100 PLN/samochód

Image
Read more : GARDEN PARTY IV - OKONEK/WLKP | Odsłon : 274 | Postów : 1


Otwarcie salonu Camp-plus z akcesoriami dla kamperów itp.

Wielkie otwarcie salonu Camp-plus!
Zapraszamy na otwarcie salonu CAMP-PLUS w miejscowości Otrębusy Warszawska 58 (15 km od Warszawy) w dniach 22-24 maja br,od godziny 10 do ostatniego klienta !!!

Dla każdego klienta, który na imprezę inauguracyjną przyjedzie kamperem,przyczepą, kamper-bus (lub takowy pojazd posiada – konieczne będzie okazanie dowodu rejestracyjnego), przewidziany został upominkowy pakiet startowy.

W mieszczącym się przy ul. Warszawskiej 58 salonie będzie można doposażyć kampery, przyczepy kempingowe, a także jachty i łodzie. W naszej ...
Read more : Otwarcie salonu Camp-plus z akcesoriami dla kamperów itp. | Odsłon : 367 | Postów : 0


Moto Session 2015 i wydarzenia towarzyszące

65 LAT POLSKIEGO ZWIĄZKU MOTOROWEGO, a w ramach tego:

Pokaz ratownictwa
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego zaprasza na specjalny pokaz dla kierowców (i nie tylko!) w hali A podczas Moto Session. Instruktorzy ratownictwa zademonstrują oraz przekażą praktyczne wskazówki, jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej ofiarom wypadków drogowych, a także jak postępować na miejscu wypadku drogowego. Pokaz zorganizowany zostanie wspólnie z Instruktorami Ratownictwa Drogowego PZM z Automobilklubu Biłgorajskiego i Klubu Motorowego Pionier w Lublinie.

Image
Wystawa samochodów ...
Read more : Moto Session 2015 i wydarzenia towarzyszące | Odsłon : 264 | Postów : 0


Wspolne wyjazdy na imprezy

Plusy:
-poznaje sie nowych ludzi
-oglada sie z nimi samochody
-podczas podrozy jest z kim pogadac
-wyjazdy wychodza taniej na osobe
Read more : Wspolne wyjazdy na imprezy | Odsłon : 177 | Postów : 0


Rajd OFF-ROAD Enduro Rally Drezdenko 2015

Drezdenko - tereny na pograniczu województw: zachodniopomorskiego i wielkopolskiego w województwie lubuskim. To właśnie z tych rejonów w dniach 12 – 14 czerwca spotkają się miłośnicy quadów , motocykli oraz wszelakich pojazdów 4x4, by sprostać wyzwaniu jakim niesie, start w rajdzie Off-Road Enduro Rally Drezdenko 2015 . Udana poprzednia edycja , ogrom zadowolonych uczestników, moc wspomnień i koni mechanicznych – daje nam siłę, aby w tym roku kontynuować to wydarzenie w jeszcze lepszej odsłonie.
Odbiór ...
Read more : Rajd OFF-ROAD Enduro Rally Drezdenko 2015 | Odsłon : 630 | Postów : 1


Moto Piknik 2015 - Kamień Śląski

Wyścigi na ¼ mili, wyścigi wraków, super samochody, widowiskowe pokazy driftu, offroad, strefa klubów i food tracki to tylko przedsmak atrakcji, jakie czekają na motomaniaków 26 kwietnia na lotnisku w Kamieniu Śląskim.

Moto Piknik to impreza dla wszystkich, którzy kochają samochody, różne ich oblicza i dobrą zabawę, to przestrzeń dla całych rodzin! Ideą przewodnią pikniku jest popularyzacja bezpieczeństwa na drogach, promocja bezpiecznej i sportowej rywalizacji w miejscach specjalnie przystosowanych do ścigania.

Image

Podczas Moto Pikniku ...
Read more : Moto Piknik 2015 - Kamień Śląski | Odsłon : 4213 | Postów : 7


 

zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Wszystkich postów: 504200 • Wszystkich tematów: 68975 • Wszystkich użytkowników: 59582