Obecny czas: 25 Sie 2016, 01:10

News News of Zloty, imprezy i targi

Site map of Zloty, imprezy i targi » Forum : Zloty, imprezy i targi

Zloty motoryzacyjne i tuningowe w Polsce odbywają się przeważnie na największych imprezach i targach motoryzacyjnych, natomiast wyścigi równoległe (1/8 mili, 1/4 mili) czy drift są organizowane najczęściej przez odrębne stowarzyszenia motoryzacyjne. | Na naszej stronie znajdziesz aktualny kalendarz imprez motoryzacyjnych, zapowiedzi zlotów, targów, rajdów samochodowych, zawodów CarAudio itp. Prezentujemy relacje z najciekawszych imprez motoryzacyjnych: zlotów, rajdów czy też wyścigów samochodowych.

Szykuje się jakiś zlocik lub imprezka o której wiesz, daj znać innym którzy jeszcze o tym nie wiedzą...

Motoryzacyjna jesień - Targi Kielce 2016

Prawdziwa "Motoryzacyjną jesień" szykuje się w Targach Kielce. W 2016 roku II Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych APAE i II Międzynarodowe Targi Opon i Gumy RTE będą się odbywały razem z: XIII Międzynarodowymi Targami Transportu Zbiorowego TRANSEXPO, VI Salonem Wyposażenia Stacji Kontroli Pojazdów MOTO-TECH, Targami Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO oraz Salonem Turbosprężarek TURBO-EXPO.
Image
Podczas zeszłorocznego debiutu targów APAE i RTE swoją ofertę przedstawiło 100 wystawców z Polski, Chin, Tajwanu, Singapuru, Malezji oraz Litwy. ...
Read more : Motoryzacyjna jesień - Targi Kielce 2016 | Odsłon : 548 | Postów : 0


Mapy wyścigów na 1/8 mili, driftu i targów - Night Power 2016

Główna atrakcja tegorocznej edycji to 2 dniowe Targi Motoryzacyjne oraz Tuningowe, zlokalizowane na dachu GALERII WARMIŃSKIEJ w Olsztynie! A także nocne wyścigi samochodowe na 1/8 mili oraz pokazy stuntu i driftu!

Cały teren dachu zostanie podzielony na 2 strefy. Pierwsza o powierzchni blisko 10 000m2 zostanie przeznaczona na strefę targową. Pojawi się prawie 40 wystawców, którzy zaprezentują swoją szeroką ofertę.

Wyścigi 1/8 mili
Pierwszego dnia targów odbędą wyścigi na 1/8 mili. Zawodnicy zmierzą się w ...
Read more : Mapy wyścigów na 1/8 mili, driftu i targów - Night Power 2016 | Odsłon : 702 | Postów : 0


Wystawcy na targach Night Power 2016

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder jest przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku technicznego zaopatrzenia rolnictwa. W świadomości Polaków jesteśmy już od 1949 roku, Swoją działalność prowadzimy na terenie północnej Polski, posiadamy sklepy w siedmiu województwach. Nasza sieć sprzedaży liczy obecnie 41 sklepów.

Predko Racing Nasza firma posiada 20-sto letnie doświadczenie w montażu oraz serwisie instalacji gazowych, jak i we wszelkich naprawach aut osobowych oraz dostawczych.

BUD-WIL Nasza firma ma trzy podstawowe profile działalności: projektowanie, sprzedaż i ...
Read more : Wystawcy na targach Night Power 2016 | Odsłon : 376 | Postów : 0


Dojazd komunikacją miejską na NIGHT POWER 2016

11 czerwca na ul. Sikorskiego odbędą się wyścigi na 1/8 mili w ramach imprezy NIGT POWER. Dojazd i powrót z imprezy zapewnią kursujące ze zwiększoną częstotliwością tramwaje. Linie 1 i 2 będą funkcjonować dłużej niż zwykle. Wyścigi będą się odbywały w godz. 16:00 – 0:00 na wyłączonym z ruchu odcinku ul. Sikorskiego – od skrzyżowania z ul. Tuwima i Synów Pułku do skrzyżowania z ul. Dywizjonu 303.

W sobotę 11 czerwca Zarząd Dróg, Zieleni i ...
Read more : Dojazd komunikacją miejską na NIGHT POWER 2016 | Odsłon : 221 | Postów : 0


PIKNIK MOTORYZACYJNY!

II edycja Pikniku Motoryzacyjnego na obiektach Reg Benz już 26 maja! Zapraszamy pasjonatów motoryzacji!
W programie m.in. wystawy samochodów sportowych, zabytkowych, terenowych, amerykańskich, motocykle i samochody militarne, pokaz akcji ratunkowej z udziałem straży i ratowników medycznych, show motocyklowe i liczne nowości motoryzacyjne, pyszne potrawy z grilla oraz liczne atrakcje dla dzieci.
Wszystkich zainteresowanych zaprezentowaniem swojego stanowiska z branży motoryzacyjnej zapraszamy do kontaktu z organizatorem:
tel. 695 777 939 - Krzysztof Czyrny.
Read more : PIKNIK MOTORYZACYJNY! | Odsłon : 432 | Postów : 0


Moto Session 2016 / relacja

Lubelskie Święto Motoryzacji to coroczne targi Moto Session. W tym roku również je odwiedziliśmy żeby pokazać Wam zdjęcia z tej motoryzacyjnej imprezy.
Image
Na targach można było pooglądać nowe modele samochodów kilku wystawców takich jak np. Fiat, Renault, Honda. W między czasie na specjalnie przygotowanym i wydzielonym parkingu odbywały się pokazy driftu samochodowego, stuntu motocyklowego i rowerowego. Dodatkowo ciekawym pokazem był "trike drift", gdzie pojazd trójkołowy z silnikiem o mocy 6KM jest w stanie driftować ...
Read more : Moto Session 2016 / relacja | Odsłon : 902 | Postów : 0


Moto Session 2016

Lubelskie Święto Motoryzacji to obowiązkowa pozycja w kalendarzu imprez w 2016 r. Już w weekend 7-8 maja zapraszamy na Moto Session.

W tym roku na zwiedzających czekać będą wystawy nie tylko samochodów, ale także motocykli, a ponadto spotkania z pasjonatami motoryzacji, ciekawostki z branży i ekstremalne pokazy.

Image

Podczas Moto Session odbędzie się etap okręgowy XXIV Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy w Lublinie organizowany przez Polski Czerwony Krzyż. W Mistrzostwach udział biorą 5-osobowe drużyny szkół ponadgimnazjalnych, ...
Read more : Moto Session 2016 | Odsłon : 1095 | Postów : 5


Moto Show w Krakowie

Wybieracie się na moto show w Krakowie teraz w maju? Ja już się zapalam na to i nie mogę się doczekać bo mają świetne te imprezy, a po ostatnim rozczarowaniu warszawską imprezą, która okazała się mega słaba organizacyjne w porównaniu ze świetnym Krakowem czy Poznaniem
Read more : Moto Show w Krakowie | Odsłon : 833 | Postów : 9


NIGHT POWER 2016 - Targi, Wyścigi, Drift!

Witajcie fani wysokooktanowych emocji,

NIGHT POWER 2016 - Targi, Wyścigi, Drift!
Kolejna impreza z cyklu NIGHT POWER to nowa formuła, nowe miejsce i jeszcze więcej motoryzacyjnych emocji.
Olsztyn, ul. Sikorskiego i DACH Galerii Warmińskiej, 11-12 czerwca 2016.

Zapisy dla zawodników do wyścigów na 1/8 mili ruszają już 15 kwietnia. Na starcie stanie 100 teamów, w 9 klasach:
DIESEL FWD – zasilane olejem napędowym, napęd przedni
DIESEL RWD/AWD – zasilane olejem napędowym, napęd tylny lub 4×4 ...
Read more : NIGHT POWER 2016 - Targi, Wyścigi, Drift! | Odsłon : 500 | Postów : 0


Wydarzenie - Japońskie inwestycje motoryzacyjne w Polsce (19.04.2016)

Interesujesz się motoryzacją? Jesteś ciekaw(a) dlaczego tak wiele japońskich firm motoryzacyjnych tworzy swoje fabryki w Polsce? Chcesz lepiej poznać polską branżę motoryzacyjną, a przy okazji spotkać się z przedstawicielami wiodących Japońskich firm, m.in. Toyota Poland i Mitsubishi Corporation?

Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś(aś) twierdząco, serdecznie zapraszamy na organizowany przez SKN Gospodarki i Kultury Japońskiej wraz z SKN Motoryzacji Panel dyskusyjny poświęcony japońskim projektom inwestycyjnym oraz ich wpływie na rozwój i innowacyjność polskiego przemysłu motoryzacyjnego.

Miejsce: Szkoła ...


 

zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Wszystkich postów: 573610 • Wszystkich tematów: 77115 • Wszystkich użytkowników: 64300