Mapa Białorusi

Mapa Białorusi

20 Mar 2010, 00:48

Witam!!
Niedługo wybieram się z rodziną na Białoruś. Problem w tym że nie wiem jaka jest dobra mapa Białorusi?? Posiadam AutoMapę 5 EU kupowaną w tamtym roku i na Białorusi zaznaczonych jest tylko kilka dróg z czego i tak większość prowadzi do Mińska, a my jedziemy na północ (Białorusi a tam w ogóle nie ma zaznaczonej żadnej drogi:/) Już się nawet zastanawiałem czy nie lepiej jechać przez Litwę a potem wjechać na Białoruś (miejscowość do której jedziemy jest położona przy samej granicy Białorusi, Litwy i Łotwy) ale słyszałem że drogi na Białorusi wcale nie są złej jakości (wręcz przeciwnie - podobno o wiele lepiej niż w Polsce) więc nie opłaca się nadrabiać kilometrów.
Jaka by była dobra mapa z możliwością instalacji na Win CE 5 która obejmowała by więcej dróg niż AM?? Czy jest różnica pomiędzy AM 5 a 6 w pokryciu dróg na Białorusi?? Problem jest nawet z dostaniem papierowej mapy Białorusi w Polsce i nie wiem jak to jest z nawigacją. Google maps wylicza mi normalnie całą trasę i wszystko jest zaznaczone.
Proszę o pomoc...
Kamilp
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...
    Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie
    Kilkaset koni mechanicznych i kierowca, który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to, by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości. Drifting to ekscytująca technika jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Grand Turismo Polonia 2008
      Porsche 911 Turbo S
      EMS Brussels
      WST 1/4 MILI
      Audi A8 hybrid, 5