Mapy

Mapy

15 Sie 2008, 13:30

Z jakich map elektronicznych korzystacie w podróży? Przy okazji tego pytania chciałbym was spytać co sądzicie o mapie docelu.pl względem innych map takich jak google, czy zumi? Wasze pytanie pomogą w modernizacji portalu.
Pan_samochodzik
Nowicjusz
 
Posty: 27
Rejestracja: 16 Lip 2008, 15:46

Re: Re: Mapy

16 Sie 2008, 15:58

Bardzo przyjemna mapa. Szczególnie ze względu na mapę Europy.

Ja korzystam głównie z www.mapa.pf.pl jeżeli chodzi o Polskę i z tej strony http://www.viamichelin.co.uk/viamicheli ... directions jeżeli potrzeba mi mapy Europy.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725
Rejestracja: 15 Sty 2008, 20:53

Re: Re: Mapy

16 Sie 2008, 19:47

Te mapy, które pokazałeś są całkiem niezłe, bardzo proste w obsłudze :)

Co do www.docelu.pl, to zamieszczam, krótką informację na jego temat: serwis umożliwia wirtualną nawigację, odnajdywanie firm i punktów użyteczności publicznej w Internecie. Serwis pozwala precyzyjnie wyznaczyć trasę podróży - udostępnia dokładne mapy i plany miast, pozwala obliczyć odległości. Dostępne mapy obejmują teren całej Europy. Ponadto - tylko na obszarze samej Polski - serwis lokalizuje milion miejsc i instytucji. Na mapie znajdują się punkty teleadresowe, które są przypisane do odpowiednich kategorii, np. Firmy, Urzędy, Ciekawe obiekty itp. oraz inne punkty zainteresowania pochodzące od dostawców danych.

Serwis docelu.pl umożliwia uzupełnienie danych przez użytkowników Internetu lub właścicieli firm. Za pomocą formularza kontaktowego do serwisu można samodzielnie wprowadzić nową firmę lub instytucję, a wraz z nią szczegółowe informacje o ofercie czy produktach. Dane prezentowane są w dwóch wiodących serwisach pkt.pl i WP.pl, które łącznie pozwalają na dotarcie do ponad 10 mln użytkowników. Wszystkie informacje wprowadzane przez użytkowników są aktualizowane co 48 godzin, a także weryfikowane przez moderatorów.
Pan_samochodzik
Nowicjusz
 
Posty: 27
Rejestracja: 16 Lip 2008, 15:46

Re: Re: Mapy

17 Sie 2008, 11:27

Zastanawiałem się kiedyś dlaczego w tego typu mapach jak ZUMI, mapa.pf.pl, docelu.pl nie ma miejsc fotoradarów, albo opcji, żeby przy wyznaczaniu trasy np. z Warszawy do Katowic takie fotoradary pokazywał.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725
Rejestracja: 15 Sty 2008, 20:53

Re: Re: Mapy

17 Sie 2008, 12:31

Napiszę na ten temat do serwisu testowego ;) Myślę, że te i inne wasze uwagi będą pomocne do walki z konkurencją :evil:
Pan_samochodzik
Nowicjusz
 
Posty: 27
Rejestracja: 16 Lip 2008, 15:46

Re: Mapy

25 Sie 2008, 21:30

Dishman napisał(a):Zastanawiałem się kiedyś dlaczego w tego typu mapach jak ZUMI, mapa.pf.pl, docelu.pl nie ma miejsc fotoradarów, albo opcji, żeby przy wyznaczaniu trasy np. z Warszawy do Katowic takie fotoradary pokazywał.


Od niedawna zumi.pl ma funkcje pokazywania na mapie fotoradarów, czarnych punktów, robotów drogowych i nawet aktualnych zdjęć z dróg :)
destin6
Nowicjusz
 
Posty: 17
Rejestracja: 25 Sie 2008, 18:44
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Gadżety motoryzacyjne dla aktywnych użytkowników! Gadżety motoryzacyjne dla aktywnych użytkowników!
  Rozpoczął się właśnie konkurs na aktywnych użytkowników. Każdy kto odwiedza nasze forum regularnie i wypowiada się na nim pisząc tematy, posty, komentarze pod zdjęciami, czy też zamieszcza same zdjęcia może wziąć w ...
  Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
  Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti