Marki samochodów - jedna na całe życie czy wiele różnych

16 Lis 2016, 17:51

Witam trochę dziwny temat dlatego w tym dziale :) jakie macie podejście do tego ? Kazdy ma swoją ulubioną markę ,ale czy np kupujecie tylko samochody danej marki czy po prostu korzystacie z wolnego rynku i jezdzicie różnymi autami ?
HPW500
Nowicjusz
 
Posty: 43
Auto: Nie mam

17 Lis 2016, 12:38

HPW500 napisał(a):Kazdy ma swoją ulubioną markę
Nie mam ulubionej marki :)
HPW500 napisał(a):kupujecie tylko samochody danej marki czy po prostu korzystacie z wolnego rynku i jezdzicie różnymi autami ?
Jeżdżę różnymi samochodami w zależności od moich potrzeb i funduszy. Myślę, że w tym przypadku jedna marka nie sprostała by wymaganiom lub musiał bym mieć wielki worek pieniędzy :mrgreen:
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

17 Lis 2016, 13:19

Całe życie to zbyt długi okres czasu, by przywiązywać się do jednej marki :mrgreen:
Ja mogę podzielić swoje wybory na 3 okresy
1)lata 85-95 auta KDL :lol:
2)lata 95-05 auta niemieckie
3)od 2005r-japońce
Daty graniczne oczywiście przybliżone :mrgreen:
Oprócz aut w stopce, wiem co nieco jeszcze na temat Pandy III, Lancera IX, Vitary 1,6 i Outlandera 2.0
yeti65
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3677
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Dobre Miasto
Prawo jazdy: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Duster , Tucson 2.0D 4x4
Silnik: 1.0 100KM 2.0D 112KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna

17 Lis 2016, 14:30

Całkiem ciekawe odpowiedzi ja jeszcze nie mam pierwszego auta ,dopiero zbieram i również ciężko byłoby mi przywiązać sie do jednej marki choć są tez np takie których nigdy bym nie kupił :)
HPW500
Nowicjusz
 
Posty: 43
Auto: Nie mam

18 Lis 2016, 10:34

Jedna marka na całe życie? tak się chyba nie da. Ja uważam że trzeba próbować różnych to poszerza horyzonty ( niezła poezja wyszła). A tak na przykładzie mam kolegę który twierdził że będzie całe życie jeździł BMW przyszła żona i dziecko i skończyło się rumakowanie- teraz tylko rodzinne autka.
sebbbax88
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: VW Passat
Paliwo: Benzyna + LPG

08 Gru 2016, 10:56

Ja bym wolał zmieniać. Wszystko co nie pozwala popaść w monotonię, jest dobre, no nie?
smaur
Początkujący
 
Posty: 101
Prawo jazdy: 15 10 1986
Auto: Volvo s 60
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure
    Na targach w Chicago Toyota zaprezentowała swoją ofertę dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas. Pick-up Tundra i pełnowymiarowy SUV Sequoia otrzymały pakiet TRD Sport. Nową wersję o nazwie Adventure otrzymał także RAV4. ...
    Ekojzada zaczyna się, zanim wsiądziesz do samochodu
    Ekojazda to nowoczesny i oszczędny styl prowadzenia auta. Świadomy użytkownik samochodu mądrych wyborów dokonuje jeszcze przed ruszeniem z miejsca, m.in. poprzez dbałość o stan techniczny pojazdu. Warto być ekokierowcą, ...

18 Sty 2017, 11:14

Moim zdaniem to temat rzeka i ciężko odpowiedzieć, aczkolwiek to zależy od naszego charakteru. Ja np: wolę przetestować kilka samochodów w od różnych producentów, tak aby być bogatszym w nowe doświadczenia i mieć porównanie niż jeździć jednym autem przez całe życie.
Bracks
Nowicjusz
 
Posty: 34
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Citroen c5
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

20 Sty 2017, 10:34

ciężko stwierdzić. Ja obecnie jeżdżę volkswagenem, wcześniej miałem opla i nie wykluczam że w przyszłości przesiądę się do jeszcze innego
wines
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: volkswagen bora