Matura z polskiego - prezentacja, szukam pomocy

Matura z polskiego - prezentacja, szukam pomocy

21 Gru 2009, 13:10

Cześć,

Szukam małej pomocy na temat mojej prezentacji: Przedstaw na wybranych przykładach obrazy Niemców w literaturze XX wieku

Czy ma ktoś jakieś sugestie na ten temat? Zaznaczam, że już prawie mam ją gotową – ale potrzebuję opinii innych ludzi, być może ominąłem to czego nie wolno mi było ominąć :)
Ostatnio edytowany przez samochodowski, 02 Sty 2010, 01:12, edytowano w sumie 1 raz
samochodowski
Nowicjusz

Miejscowość: nie powiem

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu
    Skuter to idealny środek transportu dla tych, którzy chcą ominąć korki i nie korzystają z komunikacji miejskiej. Po niedawnej nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, popularność małych motocykli gwałtownie wzrosła. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili