Matura z polskiego - prezentacja, szukam pomocy

Matura z polskiego - prezentacja, szukam pomocy

21 Gru 2009, 13:10

Cześć,

Szukam małej pomocy na temat mojej prezentacji: Przedstaw na wybranych przykładach obrazy Niemców w literaturze XX wieku

Czy ma ktoś jakieś sugestie na ten temat? Zaznaczam, że już prawie mam ją gotową – ale potrzebuję opinii innych ludzi, być może ominąłem to czego nie wolno mi było ominąć :)
Ostatnio edytowany przez samochodowski, 02 Sty 2010, 01:12, edytowano w sumie 1 raz
samochodowski
Nowicjusz

Miejscowość: nie powiem

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...
    Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu
    Podczas tragów motoryzacyjnych Motor Show 2016 w Poznaniu Hyundai zaprezentował całkowicie nowy model Hyundai Elantra. Była to pierwsza we współczesnej historii targów europejska premiera modelu, co sprawiło, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus LFA
      Wyrazów 01
      XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena
      Audi TT, LPG