Mazda 121 88rok benzyna

Mazda 121 88rok benzyna

05 Gru 2010, 13:10

witam mam problem z mazda 1.3 benzyna tak jak w opisie mam taki problem mianowicie samochód elegancko chodził zgasiłem samochód postał kilka minut na dworze i chciałem odpalić i nic nie dało rady jak sprawdzałem jest to cos z iskra ponieważ wcale nie wychodzi z cewki prosił bym o rade co w tym modelu może być za przyczyna + potrzebował bym wzór instalacji elektrycznej jak by ktoś miał albo by wiedział jak znaleźć na internecie za pomoc bardzo dziękuję
Ostatnio edytowany przez mazdabartka, 05 Gru 2010, 20:41, edytowano w sumie 1 raz
Bartek maniak
mazdabartka
Nowicjusz

Miejscowość: Nowy Dwór gdański

Re: Mazda 121 88rok benzyna

05 Gru 2010, 21:08

poproszę rok produkcji tego auta j
a mam na programie nie wiem czy da się zrzucić najwyżej wydrukuje i skanuje i wyśle może się uda
ochroniarz02
Początkujący

Miejscowość: Biała Podlaska

Re: Mazda 121 88rok benzyna

06 Gru 2010, 20:25

ochroniarz02 napisał(a):poproszę rok produkcji tego auta j
a mam na programie nie wiem czy da się zrzucić najwyżej wydrukuje i skanuje i wyśle może się uda

jest to mazda 88roku produkcji tak jak w opisie
Bartek maniak
mazdabartka
Nowicjusz

Miejscowość: Nowy Dwór gdański
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Technologie przyszłości w pojazdach koncepcyjnych Toyoty Technologie przyszłości w pojazdach koncepcyjnych Toyoty
    Na Salonie Samochodowym w Genewie Toyota zaprezentuje swój najnowszy samochód koncepcyjny i-TRIL Concept. Pojazd posłuży do zademonstrowania ostatnich osiągnięć technologicznych marki, które jej zdaniem ...
    Nowe VW Transportery T6 dla Policji Nowe VW Transportery T6 dla Policji
    Volkswagen Samochody Użytkowe, na zamówienie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, w procedurze przetargu publicznego, na początku grudnia dostarczył Policji flotę 100 Transporterów T6 z silnikiem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Hyundai IONIQ
      Mitsubishi L200 Strakar z 4-litrowym, benzynowym silnikiem, Cross Country - Rabakoz Cup
      Morgan 4/4 VII Serii
      Polonez Analog 4