Mazda 121 88rok benzyna

Mazda 121 88rok benzyna

05 Gru 2010, 13:10

witam mam problem z mazda 1.3 benzyna tak jak w opisie mam taki problem mianowicie samochód elegancko chodził zgasiłem samochód postał kilka minut na dworze i chciałem odpalić i nic nie dało rady jak sprawdzałem jest to cos z iskra ponieważ wcale nie wychodzi z cewki prosił bym o rade co w tym modelu może być za przyczyna + potrzebował bym wzór instalacji elektrycznej jak by ktoś miał albo by wiedział jak znaleźć na internecie za pomoc bardzo dziękuję
Ostatnio edytowany przez mazdabartka, 05 Gru 2010, 20:41, edytowano w sumie 1 raz
Bartek maniak
mazdabartka
Nowicjusz

Miejscowość: Nowy Dwór gdański

Re: Mazda 121 88rok benzyna

05 Gru 2010, 21:08

poproszę rok produkcji tego auta j
a mam na programie nie wiem czy da się zrzucić najwyżej wydrukuje i skanuje i wyśle może się uda
ochroniarz02
Początkujący

Miejscowość: Biała Podlaska

Re: Mazda 121 88rok benzyna

06 Gru 2010, 20:25

ochroniarz02 napisał(a):poproszę rok produkcji tego auta j
a mam na programie nie wiem czy da się zrzucić najwyżej wydrukuje i skanuje i wyśle może się uda

jest to mazda 88roku produkcji tak jak w opisie
Bartek maniak
mazdabartka
Nowicjusz

Miejscowość: Nowy Dwór gdański
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub
    Przedstawiamy dwa parametry montażowe felg samochodowych (średnicę śrub i ich ilość) zarówno stalowych jak i aluminiowych. Są one na tyle ważne, że oba te parametry muszą być dokładnie takie same jak zalecił producent ...
    Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili