Mazda 323F - Warto kupić?

Mazda 323F - Warto kupić?

30 Mar 2013, 23:52

Witam

Zastanawiam się nad zakupem tej Mazdy.
Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]
Wiem że po samych zdjęciach dużo nie można wyczytać, ale wprawny znawca zawsze coś znajdzie :wink:

Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Endrju07
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Mazda 323F - Warto kupić?

02 Kwi 2013, 00:29

Samochód jest na pewno po młodym kierowcy. Nie mówię, że to wada. Ale nakładki na pedałach, "nawiewy" pokrywy silnika, płomienie na przednim błotniku, myty silnik- to za dobrze nie świadczy. Pojedź z właścicielem na stację diagnostyczną, tam ci wszystko sprawdzą.
kamil638
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mercedes w210
Silnik: 2.9 td
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999

Re: Mazda 323F - Warto kupić?

29 Maj 2013, 00:31

Skoro jest już temat dotyczący Mazdy 323f III.
Stoję właśnie przed zakupem samochodu do 8000-8500zł w benzynie i wybór padł właśnie na tę Mazdę :)
Lecz problem dotyczy silnika. Nie wiem z którym silnikiem najlepiej kupić (będzie montowany podtlenek gazu LPG :D ). Czy silnik 1.5 88KM daje sobie radę z tym samochodem? Nie jest zbyt słaby? Auto głównie będzie jeździło po niewielkich miasteczkach i parę razy w roku jakaś dłuższa trasa ~800km. Może lepiej szukać silnika 1.8 16V chyba 114KM? Tylko.. czy to nie będzie znowu za dużo palić?
Najlepiej, żeby samochód mało palił i w miarę jechał np z bagażami i pełną obsadą. Teraz mam Astrę F 1.6 8V 75KM i nawet to to jedzie, ale przy pełnym obciążeniu trzeba ją fest męczyć przy wyprzedzaniu, albo pod górkę :D
Auto obowiązkowo z klimatyzacją.
Dzięki za sugestie.
Pozdrawiam.
Sobolxx
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 06 1991
Auto: Astra F 1.6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.
     Jak czytać etykietę na oponach? Jak czytać etykietę na oponach?
    Etykieta opony jest cechą opon pojazdów mechanicznych. Producenci opon dla samochodów osobowych, lekkich i ciężkich samochodów ciężarowych, od listopada 2012 zobowiązani są do podania na naklejce lub ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti