Mazda 6 2.0CDTi,BMW E46 2.0D,VW Golf V 1.9/2.0 TDI

05 Gru 2010, 21:16

robert7 napisał(a):
pinio124 napisał(a):robert7- Zaprawdę powiadam Ci, że ciekawe jest to, co piszesz.
Nie wiem, jak wysłużonym egzemplarzem musiałeś jeździć, skoro doszedłeś do takich wniosków.


Odnośnie silników?



Opisuję silnik z mocą 136KM- ile znam takich przypadków? 30 na pewno :).

Wystarczy wejść w ogłoszenia za granicy i popatrzeć ile jest Mazd 6 z uszkodzonym silnikiem.. wystarczy wejść na allegro.. co chwila pojawia się Mazda z uszkodzonym motorem.. można podzwonić po sprzedawcach części.. popytać....

jezeli w Polsce 5 letnia kupujesz ponizej 30 tysi,
to najtansza z mobile.de z Niemiec(ta z linku)
[link do mobile.de wygasł]
jest przy nich prawdziwa "igła". Wiec przyczyna usterek- chyba oczywista :wink: ja z kolei znam wiecej niz 30 szczesliwych posiadaczy 6tek, ktorzy poza regularnymi wymianami oleju, klockow, paskow, filtrow nie dokladaja do autek ani grosza. Jak dbasz, tak masz- to oczywiste
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

05 Gru 2010, 21:23

Wiesz swoje.. ja wiem swoje.. dla niektórych rynek aut używanych to nie tylko Polska i Niemcy.
robert7
Początkujący
 
Posty: 185
Miejscowość: mazowieckie

05 Gru 2010, 21:33

robert7 napisał(a):Wiesz swoje.. ja wiem swoje.. dla niektórych rynek aut używanych to nie tylko Polska i Niemcy.

no super... we francji czy wloszech 1000 euro taniej-1500 euro taniej, juz jestem podniecopny. a koszty transportu do polski rosna. nie przesadzajmy, nikt głupi nie jest i za darmo dobrego auta nie oddaje... niezaleznie czy to polska, rumunia luksemburg czy dania :roll:
zreszta ani mnie to ziebi ani parzy mam 3 auta z salonu, wiec uzywane srendio mnie obchodza, ale realia znam :wink: podobna branza po prostu
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ