Mazda 6 opinie o silniku 2.0 diesel

Mazda 6 opinie o silniku 2.0 diesel

12 Maj 2008, 18:19

Mam pytanie odnosnie silników mazdy , chodzi mi o silnik 2.0 diesel , 120\140 KM jak się sprawuje , czy jest awaryjny itd. A może lepsze recenzje ma , któryś benzynowy. Rok 03\04 , przebieg 100 tys.
sasza
Nowicjusz

Re: Mazda 6 opinie o silniku 2.0 diesel

13 Maj 2008, 13:43

Z tego co mi wiadomo Mazda 6 wygrała jeden z prestiżowych niemieckich testów na niezawodność (nie pamiętam nazwy) i wtedy była testowana z silnikiem benzynowym 1,8. Została uznana za najbardziej niezawodne auto 2007 roku.
Poranek
Początkujący

Miejscowość: Turek/Bydgoszcz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku Automatyczny system wzywania pomocy po wypadku
    Toyota, Lexus i Honda biorą udział w pilotażowym programie w Japonii, którego zadaniem jest automatyczne wezwanie pomocy, kiedy dochodzi do wypadku. Nowością w stosunku do tego rodzaju systemów działających w różnych częściach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006