Mazda I generacja

Mazda I generacja

11 Sty 2017, 23:04

Witam mam w budżecie 11 tysięcy na Mazde 6 I, interesuje mnie tylko i wyłącznie benzyna i mam pytanie czy branie tego samochodu w tej cenie jest opłacalne? Czy będzie potrzebne jeszcze kilka tysięcy do wyprowadzenia samochodu na prostą?
Mam póki co na oku to
[link wygasł]
Vilgar
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 03 2016
Auto: Nie mam
Paliwo: Benzyna + LPG

Re: Mazda I generacja

13 Sty 2017, 22:33

Odświeżam
Vilgar
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 10 03 2016
Auto: Nie mam
Paliwo: Benzyna + LPG

13 Sty 2017, 22:46

Przecież ta Mazda nie była kupiona za więcej niż 1700 EUR ... przy tej polskiej cenie, to pewnie od jakiegoś Turka, jak i przebieg może być skręcony.
Rok temu sprawdzałem Mazdę 2.3, miała przejechane 166 000 km ... a gość robił ostatni serwis przy 150 000 km - rok wcześniej ... olej w silniku był poniżej minimum, płynu chłodniczego też nie było :shock: Przestawiłem samochód, bo był pod górkę ... z myślą, że może pojawi się coś tam, jak będzie z górki (wtedy są zawyżone wskazania) - nic ... znalazł gdzieś tam 0,5l oleju ... dolałem ... ciągle nic :D
Niestety 2.3 lubią brać olej.
Sprawdź sobie auto z Danii (szkody, przebieg) na stronce:
http://www.samochodyzdanii.pl - poradnik.
tomekdk
Zaawansowany

Miejscowość: Dania
Prawo jazdy od: 20 01 1998
Auto: Mazda 3, 2010 r.

14 Sty 2017, 01:46

Ogólnie 2,3 fajny motur tylko ma problem może nawet nie z braniem oleju tylko wrażliwością na olej.
Oczywiście może też być branie bo trudno stwierdzić to jednoznacznie ale trzeba być ostrożnym, Jak miałbym szukać to 2,0.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe Prawnuk Sir Ernesta Shackletona podbija Antarktydę Hyundaiem Santa Fe
    Hyundai Santa Fe, wyposażony w silnik Diesel 2.2l, stał się bohaterem pierwszej samochodowej wyprawy przez Antarktydę. Za kierownicą samochodu, biorącego udział w tym historycznym wydarzeniu, zasiadł Patrick Bergel – ...
    Wyposażenie i BMW ConnectedDrive w BMW ActiveHybrid 3 Wyposażenie i BMW ConnectedDrive w BMW ActiveHybrid 3
    Wysokiej jakości wyposażenie standardowe, z dwustrefową automatyczną klimatyzacją działającą także przy wyłączonym silniku oraz opcjonalnym systemem nawigacyjnym Professional. Liczne, ekskluzywne systemy wspomagania kierowcy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      1/4 mili Bemowo
      Wyprzedzanie na autostradzie, Audi A7 piloted driving concept
      Rage-Race 2010