Mechanik Samochodowy ( kilka pytań )

Mechanik Samochodowy ( kilka pytań )

07 Paź 2011, 20:42

Witam, dopiero co się zarejestrowałem i mam parę pytań :). Trochę o mnie: Mam 16 lat, interesuję się samochodami, sportami motorowymi i jestem z woj. Śląskiego. Uczę się w zawodzie mechanik poj. samochodowych, 2 dni w tyg przez 2 lata, a w 3 klasie 4 dni praktyk. I tu moje pytania.
1 Jeśli chodzi o mechanikę samoch. To czy lepsze jest technikum czy szkoła zawodowa ( wybrałem zawodówkę)
2 Czy przez te 3 lata jestem w stanie dobrze nauczyć się zawodu? ( oprócz praktyk szef co tydzień zadaje mi zadanie np. napisać co to rozrząd, po co on jest itp.
3 Ile zarabia mechanik samochodowy zaraz po szkole?
4 Może macie jakieś porady dla początkującego mechanika ?
Only Japan cars. JDM
LeLoN
Obserwowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lędziny

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...
    Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix
    Opel Mokka to zupełnie nowy SUV który będzie dostępny ze zmodernizowanym bagażnikiem rowerowym FlexFix drugiej generacji, umożliwiającym przewożenie nawet trzech rowerów. Ulepszony system przewozu rowerów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • MINI John Cooper Works Paceman - metalizowany lakier Frozen Black, przód
      Fiat 124 Sport Spider 1800 Kabriolet
      Tesla Roadster
      VERVA Street Racing 2010