Mechanik Samochodowy ( kilka pytań )

Mechanik Samochodowy ( kilka pytań )

07 Paź 2011, 20:42

Witam, dopiero co się zarejestrowałem i mam parę pytań :). Trochę o mnie: Mam 16 lat, interesuję się samochodami, sportami motorowymi i jestem z woj. Śląskiego. Uczę się w zawodzie mechanik poj. samochodowych, 2 dni w tyg przez 2 lata, a w 3 klasie 4 dni praktyk. I tu moje pytania.
1 Jeśli chodzi o mechanikę samoch. To czy lepsze jest technikum czy szkoła zawodowa ( wybrałem zawodówkę)
2 Czy przez te 3 lata jestem w stanie dobrze nauczyć się zawodu? ( oprócz praktyk szef co tydzień zadaje mi zadanie np. napisać co to rozrząd, po co on jest itp.
3 Ile zarabia mechanik samochodowy zaraz po szkole?
4 Może macie jakieś porady dla początkującego mechanika ?
Only Japan cars. JDM
LeLoN
Obserwowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lędziny

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Pro+ - cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie
    Renault Pro+ przedstawia cztery rodzaje zabudów w nowym pick-upie Renault Alaskan, doskonale pokazujących pełne spektrum know-how marki: Alaskan ambulans, pojazd ratowniczo-pożarniczy, samochód z wysięgnikiem ...
    Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa
    Badania wykazały, że brudna przednia szyba dwukrotnie zwiększa ryzyko kolizji. Kolejnym efektem zaniedbania czystości auta jest większe i szybciej postępujące zmęczenie kierującego pojazdem w porównaniu do sytuacji, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006