Mechanik Warszawa

Mechanik Warszawa

01 Lut 2013, 11:36

Witam, mam do Was pytanie... Znacie może jakiegoś dobrego mechanika w Warszawie w okolicach Pragi Południe? Generalnie mam taki problem, że autko podczas jazdy zgasło... potem nie chciało zapalić, potem odpaliło, jeździło z 3 dni, potem znów nie chciało odpalić. Przyjechał Pan Mechanik i po manualnym sprawdzeniu samochodu stwierdził, że to pompa wtryskowa... Żeby się upewnić chciałabym go jeszcze podłączyć pod komputer... Możecie mi polecić warsztat w którym wykonują diagnostykę komputerową? Najlepiej z dojazdem do klienta...Z góry dziękuję :)
kinieek
Obserwowany

Auto: VW Polo
Silnik: 1.9 sdi
Paliwo: Diesel

Re: Mechanik Warszawa

01 Mar 2013, 18:36

Jeżeli jeszcze aktualne to polecam Green Car , są w Wolicy ale warto podjechać bo robią dobrą robotę. Znajdz na fejsie Green Car specjalistyczna stacja Obsługi i napisz tam
azielinski
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 02 1968
Auto: honda

19 Mar 2013, 20:27

Ja autko serwisuję tylko i wyłącznie w Honda Plaza. Jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów. Zawsze świetnie zajmą się moim autkiem - szczególnie pan Arkadiusz, a Pani Karolina z recepcji serwisu robi pyszną kawkę :) Podejście zarówno do klienta jak i do samochodów mają tam bdb
mariusz867
Nowicjusz

Auto: BMW

09 Lip 2013, 07:34

Witam,
Polecam w Warszawie warsztat Auto Serwis Kaliska, są bardzo fachowi i jest u nich możliwość naprawy na kredyt (we współpracy z Lucas Bankiem). Nie wiem tylko czy dojeżdżają do klienta, ale zawsze możesz zadzwonić i spytać.
Pozdrawiam
szibi
Obserwowany

Auto: Audi A4

28 Wrz 2013, 15:18

Ja autko serwisuję tylko i wyłącznie w Honda Plaza. Jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów. Zawsze świetnie zajmą się moim autkiem - szczególnie pan Arkadiusz, a Pani Karolina z recepcji serwisu robi pyszną kawkę :) Podejście zarówno do klienta jak i do samochodów mają tam bdb

Hehe, ja od nich kupiłam swoją Hanię i też mam o nich bardzo dobre zdanie. Chociaż nie musiałam jej do tej pory naprawiać, to sprawdzali mi ją przed kupnem (bo brałam używkę) i wszystko co mówili, potwierdziło się w użytkowaniu na drogach. Kawy nie pijam więc nie wiem jak smakuje ;-)
Ale wiem, że czasami mają promocje na badanie komputerowe i inne więc może warto do nich zadzwonić czy szukać info na stronie www.
rokita
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 07 1997
Auto: Honda Accord
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

31 Gru 2013, 12:44

Zna ktoś dobry warsztat, który zapewnia autko zastępcze? Niestety moja słuzbowa skoda trzaśnięta i jakiś czas nią nie pojeżdżę... :bored:
Ostatnio edytowany przez maciekluka, 31 Gru 2013, 13:04, edytowano w sumie 1 raz
maciekluka
Początkujący

Auto: renault laguna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...

• Re: Mechanik Warszawa

31 Gru 2013, 12:58

Auto grzecznościowe na bank dostaniesz w Auto Babicach. Jaka jest forma rozliczenia – nie wiem, poguglaj sobie ich stronę www. Ja akurat jeździłem do nich z Oplem zony, ale spokojnie mogę polecić. :ok:
    kolorowy
    Nowicjusz

Miejscowość: Łódź
    Przebieg/rok: 18tys. km
    Auto: renault
    Silnik: 2.0
    Rok produkcji: 2008

04 Mar 2014, 11:42

Ja znam b. dobrego mechanika, umie naprawic wszystko i nie zdziera kasy.Od lat do niego jezdze z kazdym problemem
    Glownie umawiam sie z nim prywatnie na naprawy
    namiar: 510 117 202 Sebastian
    tomek125
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 06 2006
    Auto: Honda Civic

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006