Mechanik zepsuł auto dwukrotnie ! Co zrobić?

Mechanik zepsuł auto dwukrotnie ! Co zrobić?

21 Sty 2014, 21:15

Witam. Jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość.
Mam taki o to problem. W mojej Mazdzie 6 zdechł silnik (2.0 citd)- podobno częsta usterka, ale do rzeczy. Zakupiłem słupek silnika, został zaopatrzony w osprzęt itd, mechanik powiedział, że turbo też leży, ok zakupiłem. Po 3 dniach dostałem tel, że moge odebrać auto. Samochód jeździł 4 mooże 5 dni- zdechło zaś turbo... Wysłałem na gwarancje, przyszło nowe, założyli auto 4 mc stoi bo mechanik nie wie co sie dzieje. Sedno sprawy.
Oddalem auto do polecanego przez znajomych mi mechanika, po 3 dniach dzwoni i prosi abym sie zjawił, okazuje sie że przy zakladaniu osprzętu do nowego silnika stary mechanik nasral sylikonu na uszczelke pod klawiature (uszczelka tam jest gumowa)- sylikon dostal sie do srodka, nasral sylikonu na wtryski (oba 4 do regeneracji)... no i turbo lezy..
wiem troche dluga historia ale potrzebuje pomocy co moge zrobic ?? z gory dziekuje i prosze o wyrozumialosc.
mm091
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 08 1991
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 2.0 CiTD
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa Toyota Prius - aerodynamika i niskie zużycia paliwa
    Toyota Prius czwartej generacji już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę swą aerodynamiczną sylwetką. I nie jest to tylko subiektywne wrażenie, ponieważ dzięki starannemu zoptymalizowaniu kształtów nadwozia projektantom ...
    Volkswagen Crafter Volkswagen Crafter "Van of the Year 2017"
    Nowy Crafter marki Volkswagen Samochody Użytkowe, produkowany wyłącznie w fabryce w Białężycach koło Wrześni, pod wieloma względami wyznacza standardy wśród aut dostawczych. Samochód ma bardzo bogate wyposażenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Wyjazd z błota Jeepem
      Rage-Race 2009
      Brodzenie w wodzie, Jeep Grand Cherokee