Mechanika i Budowa Maszyn, specjalizacja związana z motoryza

Mechanika i Budowa Maszyn, specjalizacja związana z motoryza

16 Gru 2014, 22:14

Siemka, jestem w 4 klasie technikum mechanicznego i planuję studiować MiBM. Przejrzałem plan zajęć i spośród wielu ofert wybrałem 2 uczelnie, na których jest specjalizacja związana z samochodami:

-Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu, specjalizacja "elektromechanika samochodowa"

-Politechnika Rzeszowska , specjalizacja "pojazdy samochodowe"

oraz Politechnika Warszawska, jednak jest to kierunek typowo dla konstruktorów i praktycznie każdy przedmiot to matematyka lub fizyka, tylko pod różnymi nazwami ;) Dlatego myślę poważnie o dwóch pierwszych.

Waszym zdaniem lepiej wybrać się na PWSZ w Elblągu czy na Politechnikę Rzeszowską? Możecie wyrazić również opinie o Politechnice Warszawskiej ;)
2jzgte
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Renault ALASKAN pick-up Renault ALASKAN pick-up
    Po wprowadzeniu do sprzedaży w 2015 roku Renault Duster Oroch, pick-upa o ładowności pół tony, Renault przedstawia model ALASKAN, jednotonowego pick-upa o nadzwyczajnym designie. Solidny i wygodny, jest on doskonale ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006