Mechanika i Budowa Maszyn, specjalizacja związana z motoryza

Mechanika i Budowa Maszyn, specjalizacja związana z motoryza

16 Gru 2014, 22:14

Siemka, jestem w 4 klasie technikum mechanicznego i planuję studiować MiBM. Przejrzałem plan zajęć i spośród wielu ofert wybrałem 2 uczelnie, na których jest specjalizacja związana z samochodami:

-Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu, specjalizacja "elektromechanika samochodowa"

-Politechnika Rzeszowska , specjalizacja "pojazdy samochodowe"

oraz Politechnika Warszawska, jednak jest to kierunek typowo dla konstruktorów i praktycznie każdy przedmiot to matematyka lub fizyka, tylko pod różnymi nazwami ;) Dlatego myślę poważnie o dwóch pierwszych.

Waszym zdaniem lepiej wybrać się na PWSZ w Elblągu czy na Politechnikę Rzeszowską? Możecie wyrazić również opinie o Politechnice Warszawskiej ;)
2jzgte
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad
    Audi A4 allroad quattro to ucieleśnienie jedynej w swoim rodzaju koncepcji: połączenia wysokiego komfortu jazdy z zaletami offroad. Samochód ten cieszy się wyjątkową w swoim segmencie pozycją.
    Niesłyszący na drodze Niesłyszący na drodze
    Liczba osób mających problem ze słuchem szacowana jest na 10%-15% wszystkich mieszkańców globu. W Europie problem ten dotyka około 80 mln osób. W Polsce liczba ta szacowana jest na około 1 mln. Terminem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mitsubishi Space Star
      IMG 2058
      Lincoln MKR Concept
      Volvo S80, wersje silnikowe