Mechanika i Budowa Maszyn, specjalizacja związana z motoryza

Mechanika i Budowa Maszyn, specjalizacja związana z motoryza

16 Gru 2014, 22:14

Siemka, jestem w 4 klasie technikum mechanicznego i planuję studiować MiBM. Przejrzałem plan zajęć i spośród wielu ofert wybrałem 2 uczelnie, na których jest specjalizacja związana z samochodami:

-Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu, specjalizacja "elektromechanika samochodowa"

-Politechnika Rzeszowska , specjalizacja "pojazdy samochodowe"

oraz Politechnika Warszawska, jednak jest to kierunek typowo dla konstruktorów i praktycznie każdy przedmiot to matematyka lub fizyka, tylko pod różnymi nazwami ;) Dlatego myślę poważnie o dwóch pierwszych.

Waszym zdaniem lepiej wybrać się na PWSZ w Elblągu czy na Politechnikę Rzeszowską? Możecie wyrazić również opinie o Politechnice Warszawskiej ;)
2jzgte
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Fałszywe poczucie bezpieczeństwa Fałszywe poczucie bezpieczeństwa
    Pieszy wchodząc na oznaczone pasami przejście często zyskuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jak gdyby fakt, że w tym miejscu ma pierwszeństwo, chronił go przed zagrożeniem. W rzeczywistości na przejściach dla pieszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili