Mediatech MT 4049

Mediatech MT 4049

08 Lut 2016, 21:49

Zakupiłem dwa rejestratory Media Tech model MT 4049. Przypadkiem włączyłem je oba w domu i przy okazji porównałem jakość wyświetlanego obrazu na ekraniku. O dziwo, jeden z nich wyświetla obraz nieco bardziej nasycony kolorem przy takich samych ustawieniach. Dziwna dla mnie sprawa. Poza tym czy ten model reaguje na dzień i noc czy trzeba zmieniać tryb dzień/noc ręcznie? Chcę wyeliminować manualną obsługę więc zastanawiam się czy lepiej jeździć na stałe w trybie dziennym czy w trybie nocnym? Kolejna sprawa to filmy na you tube nagrane tym modelem. Wszystkie się różnią jakością a i mój film z mojego rejestratora jest także inny niż te z you tube.
cute
Nowicjusz

Auto: hyundai getz

Re: Mediatech MT 4049

24 Paź 2016, 16:45

cute napisał(a):O dziwo, jeden z nich wyświetla obraz nieco bardziej nasycony kolorem przy takich samych ustawieniach.
Na wyświetlacze patrzysz pod takim samym kątem?

cute napisał(a):Poza tym czy ten model reaguje na dzień i noc czy trzeba zmieniać tryb dzień/noc ręcznie?
Powinien sam przechodzić w tryb nocny.

cute napisał(a):Wszystkie się różnią jakością a i mój film z mojego rejestratora jest także inny niż te z you tube.
Może kwestia ustawień rozdzielczości filmu w jakiej nagrywa urządzenie.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3289
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny Golf GTI Clubsport - jubileuszowa wersja na 40. urodziny
    Bardzo mocny, bardzo szybki i bardzo bogato wyposażony Golf GTI Clubsport debiutuje w polskich salonach. Specjalna wersja Golfa GTI nawiązuje do jubileuszowych edycji tego modelu, które Volkswagen prezentował przy ...

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006