Megane I - kontrolka usterki elektronicznej (wideo) i pomieszane bezpi

megane I - kontrolka usterki elektronicznej (wideo) i pomieszane bezpi

09 Sty 2016, 14:31

Temat 2w1, bo problemy mogą być powiązane.
Auto: Renault Megane I 1996, 1,4 eco

1. Po tygodniu postoju pod płachtą śniegu(sam stopniał i spłynął, poszedłem odpalić auto. Zapłon ok. Po odpaleniu silnika od razu zaczęła mrugać kontrolka usterki elektronicznej, Znika jak doda się gazu i zaczyna mrugać z powrotem gdy puści się pedał gazu. Przejechałem 100 m dla testu i auto jechało normalnie, no ale coś sie musiało stać i boje się gdzieś dalej jechać. Dołączam wideo.
https://vid.me/hdkq (sorry za obrócony obraz)

2. jakiś miesiąc temu sprawdzałem te małe bezpieczniki pod kierownicą po lewej stronie i 1 lub 2 mogłem wsadzić nie tam skąd wyciągnąłem. Poza tym już wcześniej nie zgadzało się położenie wszystkich ze schematem

Image
Image
g4px
Obserwowany

Auto: Renault Megane I

Re: megane I - kontrolka usterki elektronicznej (wideo) i pomieszane bezpi

10 Sty 2016, 22:12

Tak patrzę na te bezpieczniki i widzę że nie masz bezpiecznika 6 i 18 według tej rozpiski ze zdjęcia.
Masz ABS w samochodzie? Ten drugi nie wiem od czego jest.

Wyjmowałeś wszystkie bezpieczniki? Czy pojedynczo?
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3295
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Seat Leon III - gama silników Seat Leon III - gama silników
    SEAT wysyła nowego Leona na bitwę wydajnych i oszczędnych silników TDI i TSI, o pojemnościach od 1,2 do 2,0 litra pojemności. Wszystkie silniki wyposażone są w bezpośredni wtrysk i turbodoładowanie. Zostały one zaprojektowane ...
    Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer
    Nowoczesny i pełen charakteru – taki jest nowy CITROËN SpaceTourer. Z nadwoziem dostępnym w trzech wariantach i różnymi konfiguracjami wnętrza doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia – dla rodziny, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda Rapid hatchback, MAX
      Volkswagen Scirocco, biały
      Kia Ceed, zabudowa drzwi, Clarion
      1/4 mili Bemowo