Megane II 1.6 16v-opinie

Megane II 1.6 16v-opinie

18 Lis 2014, 16:34

Potrzebuję drugie auto i wybór padł na Megane 2 w sedanie,ale tylko z tym silnikiem,może być z gazem lub bez(doczytałem,że oprócz problemów z kołem zmiennych faz rozrządu) auto jest ok,napisze tylko,że miałem taką Renie,ale ropniaka(i z elektroniką problemów nie miałem). Wcześniej chciałem Lagune 1,ale dołożę trochę grosza i chcę kupić nowszą Magane.Proszę o opinie,jeżeli chodzi o ten silnik.
alfa145boxer
Początkujący

Miejscowość: POZNAŃ
Auto: Laguna II ph I
Silnik: 2.0 F4R 135KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie
    Samsung Electronics zaprezentował pierwszy prototyp Samsung Safety Truck – pojazdu ciężarowego wyposażonego w technologię służącą zapobieganiu wypadkom drogowym przy wyprzedzaniu. Samsung stara się poprawiać jakość ...
    Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa
    LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa. Wskazuje, w jakim kierunku będzie się rozwijał design, osiągi i własności jezdne naszych samochodów – mówi w wywiadzie dla portalu lexusenthusiast.com wiceprezes Lexus ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili