Megane II dzwiek z wydechu

Megane II dzwiek z wydechu

29 Wrz 2016, 11:05

Mam drazniacy problem z dziwnym dźwiękiem dochodzacym z tłumika. Przy ruszaniu jest dźwięk jakby wpadał w drgania i o coś uderzał. Sprawdzalem z mechanikiem który stwierdził że jest połamaną jakąś siatką wewnątrz tłumika w pudle i to lata mi w tlumiku. Niestety tłumik mam w całości i nie da rady odkręcić końcowej części. Czy jest jakiś sposób na pozbycie się tego bez konieczności wymiany całego tłumika?
tomjk
Nowicjusz

Auto: Renault Megane II PhI

Re: Megane II dzwiek z wydechu

29 Wrz 2016, 15:18

W gre raczej wchodzi wymiana, no chyba że przetniesz na pół i zaspawasz poźniej, ale raczej to sie nie kalkuluje.
zielonek
Aktywny

Auto: P 206
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

"Highway Hero" Mercedes-Benz Actros 2551 6x2
    Podczas 65. targów pojazdów użytkowych w Hanowerze uwagę zwiedzających przyciągnął niepowtarzalny Actros w kolorze jadowitej zieleni, zaparkowany przy wejściu do świata samochodów użytkowych Daimler Trucks. ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • ALT
      R50 3
      Jeep Cherokee, offroad
      Volkswagen Caddy 1.6 LPG, miejsce tankowania gazu przy korku od paliwa