Megane II dzwiek z wydechu

Megane II dzwiek z wydechu

29 Wrz 2016, 12:05

Mam drazniacy problem z dziwnym dźwiękiem dochodzacym z tłumika. Przy ruszaniu jest dźwięk jakby wpadał w drgania i o coś uderzał. Sprawdzalem z mechanikiem który stwierdził że jest połamaną jakąś siatką wewnątrz tłumika w pudle i to lata mi w tlumiku. Niestety tłumik mam w całości i nie da rady odkręcić końcowej części. Czy jest jakiś sposób na pozbycie się tego bez konieczności wymiany całego tłumika?
tomjk
Nowicjusz

Auto: Renault Megane II PhI

Re: Megane II dzwiek z wydechu

29 Wrz 2016, 16:18

W gre raczej wchodzi wymiana, no chyba że przetniesz na pół i zaspawasz poźniej, ale raczej to sie nie kalkuluje.
zielonek
Aktywny

Auto: P 206
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes Klasy S Coupé Mercedes Klasy S Coupé
    Sugestywny design nadwozia nowej Klasy S wyznacza wzorce swoją imponującą kompozycją – wizualne napięcie w liniach nadwozia i dynamiczne kontury. Już na pierwszy rzut oka nowa Klasa S przejawia ambicję do bycia liderem. ...
    Muzeum SKODY - 117 lat historii Producenta Muzeum SKODY - 117 lat historii Producenta
    W piątek 23 listopada 2012 roku odbyła się przedpremierowa prezentacja nowego Muzeum SKODY dla mediów, a trzy dni później (26 listopada) obiekt został uroczyście otwarty dla publiczności. Położone w Mladá ...

•  
    • Warto przeczytać
    • MERCEDES-BENZ Antos 1835 BlueTec
      BMW E90, MrGrab
      Chrysler 300C
      Jan Kisiel, Audi Sport TT Cup