Megane III zakup

09 Lis 2010, 00:16

Witam

Mma propozycje zakupu Megane III TCE 130km 1.4 16v

kupiony X.2009
przebieg 5.000km (malo)
DYNAMIQUE

Automatyczne włączanie świateł awaryjnych podczas nagłego hamowania /
Wyłącznik deaktywujący poduszkę powietrzną /
Kolumna kierownicy z manualną regulacją /
Lakier metalik /
Czujnik deszczu /
El. podnoszenie szyb, przód i tył /
Immobilizer /
Przygotowanie do montażu alarmu /
Wspomaganie układu kierowniczego - elektryczne /
Felgi aluminiowe 16 /
Kieszenie w oparciach foteli przednich /
Kierownica i dźwignia zmiany biegów w skórze /
Światła przeciwmgielne /
ABS /
Funkcja oświetlania drogi do domu /
Sygnalizacja niezapiętych pasów bezpieczeństwa przód i tył /
Automatyczne włączanie świateł mijania + czujnik deszczu /
Karta Renault /
Klimatyzacja automatyczna 2-strefowa /
Zamek centralny

za 50tys. ma jeszcze gwarancje.
warto??

dzieki
logigamer
Nowicjusz
 
Posty: 32
Miejscowość: Warszawa

09 Lis 2010, 06:56

Pierwsze to zobacz jak to auto wygląda,rzuca się w oczy,mnie przynajmniej podoba się najbardziej ze wszystkich aut w tej klasie.Pamiętaj,że Renault podobnie jak Opel ,Ford i Fiat produkują z roku na rok coraz lepsze jakościowo auta,w mojej rodzinie jest już 5 aut Renault w tym 1 Megane I i 2 Megane II.Wszyscy jesteśmy z tych aut zadowoleni od lat :!: Tylko warunek autko nie może być szrotem. Silniki benzynowe Renault to Poezja :!: ,nie ma z nimi żadnego problemu,po prostu zapominasz ,że silnik masz!Jeśli porzucisz utarte frazesy tyczące tych aut,które po prostu są wyjeżdżone i zaniedbane ,dlatego potrafią szwankować(jak wszystkie),to kupisz to auto i docenisz jego walory.Mój brat myśli o zakupie właśnie Megane III,teraz ma Clio II,które przejechało już 170 tyś km,wcześniej jeździł nim leśnik po lasach.Teraz byłem na przeglądzie,przy aucie praktycznie ,nic brat od kilku lat nie robi,zawieszenie nie tknięte(poza amorkami i sworzniem wahacza).Diagnosta powiedział,że nie spodziewał się,że auto będzie w idealnym stanie,ale cóż,Clio ma tylko 160 tyś km przebiegu.Ja do Francuzów nie mam nic,kupiłbym Megane III z marszu :!: :cool:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8469
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

09 Lis 2010, 08:10

dzieki!

ja do Renault tez nic nie mam, to je baaardzo ładne, a Opel (nowa Astra) i Ford(nowy Focus), podpatrzyły design od Megane III.

tylko ta cena... auto jest w stanie idealnym, 5000 zobowiązuje... nie jest za wysoka?
logigamer
Nowicjusz
 
Posty: 32
Miejscowość: Warszawa

09 Lis 2010, 08:41

Widziałem już wersję Expression 1.6 110 KM 2009 r ,za 47 tyś zł,ale auto miało ok 40 tyś przebiegu,to duża różnica przebiegu.Mnie zastanawia,to jest auto ekspozycyjne?!Warto z takim przebiegiem ,gdyby on był kilka razy wyższy, to trzeba by urwać kilka tysięcy,tutaj nie ma z czego,patrz na to autko praktycznie tak jak nowiutkie a kilkanaście tysięcy tańsze od nowego,nie wiem dokładnie ile kosztuje nówka.Tak to prawda,jeszcze tylko ASTRA jest taka piękna,Focusa nie kojarzę.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8469
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

09 Lis 2010, 09:11

No chyba najlepszym sposobem na sprawdzenie czy warto jest prześledzenie ofert w internecie, w ten sposób najlepiej się zorientujesz np.:
[link do oferty na Allegro wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do Gratka wygasł]
:)
Kula66
Nowicjusz
 
Posty: 31
Miejscowość: Warszawa

09 Lis 2010, 22:56

no tak, na alle i oto można ALE jest ALE, rożne cany tam widze, od nawet 20tys z hakiem... a ja chce realnych, od normalnych ludzi nie składaki od handlarzy... a ja znawcą tematu nie jestem, wiec pytam :)

wydaje się OK. może się da potargować :)
logigamer
Nowicjusz
 
Posty: 32
Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zabici bez zaiętych pasów
    Aż 50% ofiar śmiertelnych na autostradach w Austrii, a ponad 60% w Belgii nie miało zapiętych pasów w momencie wypadku. Pasy bezpieczeństwa są efektywnym elementem dającym kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo podczas ...