Megane

megane

24 Gru 2010, 22:14

co mi możecie o nim powiedzieć:
[link wygasł]
casablanca
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Konin

Re: Megane

25 Gru 2010, 08:33

A już myślałem że kupiłaś Lanosa bo mamy u nas na forum własnie kobiete z Konina która kupiła sobie Lanosa ale jednak nie Ty.

A co do tej Meany to wygląda ładnie ale tak z przodu lewy kierunkowskaz coś ucieka od lampy (szczelina której po prawej stronie nie ma) a z tyłu widać że ruda już pomału wychodzi.Wiem że sie czepiam ale no to widać gołym okiem.Ale mimo to i tak bym jechał oglądac :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

Re: megane

25 Gru 2010, 09:24

Dokładnie tak jak przedmówca napisał...Nierówna szczelina,halogen i lampa przednia inne barwy szkła źle spasowana uszczelka no i zderzak z przodu jakoś dziwnie osadzony byc może to zbieg okoliczności...:) poza tymi szczegółami wygląda całkiem nieźle...Warto obejżeć.
rafiramzes
Nowicjusz

Miejscowość: Oleśnica

25 Gru 2010, 12:25

barol, chciałabym lanosa, albo punto chociaż, ale jak na złość nie mogę znaleźć niczego w okolicy...;/
casablanca
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Konin

25 Gru 2010, 12:34

A może coś takiego [link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

25 Gru 2010, 15:33

To poczekaj aż coś znajdziesz.
Megane na pewno będzie gniło i niestety opanowanie tego jest uciążliwe i kosztowne ,a wartość auta nie wzrasta...
artur73
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 27
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki
    W terenówkach najważniejsze są rama, zawieszenie, napędy i silnik. Buda ma mniejsze znaczenie. Sprawdź jak samochód odpala na zimno, jaki dymek idzie z rury wydechowej i ile go jest. Po kilku sekundach dymienia ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Tychy 2007
      Nissan Z350, wnętrze, środkowa konsola
      BMW 850 - E31
      Off-road - zawieszenie