Mercede C200 (W202) 2.0 benz 1994:

Mercede C200 (W202) 2.0 benz 1994:

13 Cze 2010, 11:02

Przesiadłem się z francuza, ale do rzeczy. Samochód w świetnym stanie lecz; problemy mam dwa:

1. Mniej ważny to wymiana oleju bo jest trochę za stary 05.2008 122 tys km ,a przejechał na nim tylko 5 tyś. Wróciłem z Niemiec i chcę wymienić. Pytanie ile wchodzi do tego modelu oleju silnikowego? Ile hamulcowego, bo też może być stary(jaki polecacie DOT4)?

2. Bardziej poważny to sprzęgło, a raczej pedał sprzęgła, który często zostaje w podłodze po zmianie biegu. Sprzęgło się nie pali, a pedał trzeba odhaczyć nogą, żeby zmienić bieg bądź wysprzęglić. Po wciśnięciu sprzęgła wrzuceniu 1 i odpuszczaniu samochód rusza a pedał zostaje w podłodze.
Samochód mało jeżdżony jak na 16 lat przebieg 127 tys km.

Miejscowość: Alllenstein

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi
    Na wystawie "Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi", Audi museum mobile prezentuje dwanaście samochodów typu coupé, wyprodukowanych od lat trzydziestych ubiegłego wieku, aż ...
    10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty 10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty
    Toyota wprowadza specjalny program serwisowy, pozwalający przedłużyć ochronę gwarancyjną dla nowych i dotychczasowych posiadaczy pojazdów hybrydowych marki Toyota, wyposażonych w akumulatory niklowo-wodorkowe (NiMH) ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Marcin Dorociński - SEAT Leon FR
      Animacja 3D, samochód
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
      Finaliści 72. Rajdu Polski w Mikołajkach