Mercede C200 (W202) 2.0 benz 1994:

Mercede C200 (W202) 2.0 benz 1994:

13 Cze 2010, 10:02

Przesiadłem się z francuza, ale do rzeczy. Samochód w świetnym stanie lecz; problemy mam dwa:

1. Mniej ważny to wymiana oleju bo jest trochę za stary 05.2008 122 tys km ,a przejechał na nim tylko 5 tyś. Wróciłem z Niemiec i chcę wymienić. Pytanie ile wchodzi do tego modelu oleju silnikowego? Ile hamulcowego, bo też może być stary(jaki polecacie DOT4)?

2. Bardziej poważny to sprzęgło, a raczej pedał sprzęgła, który często zostaje w podłodze po zmianie biegu. Sprzęgło się nie pali, a pedał trzeba odhaczyć nogą, żeby zmienić bieg bądź wysprzęglić. Po wciśnięciu sprzęgła wrzuceniu 1 i odpuszczaniu samochód rusza a pedał zostaje w podłodze.
Samochód mało jeżdżony jak na 16 lat przebieg 127 tys km.

Miejscowość: Alllenstein

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód