Mercedes Benc E Klasa---szum z głośników

Mercedes Benc E Klasa---szum z głośników

04 Maj 2016, 11:17

Witam.Jestem pierwszy raz na tym forum i prosiłbym o pomoc.W aucie mojego taty ,,Mercedes Benz E klasa Diesel 2.7 177 KM z 2003 roku". Gdy włączone jest radio np. na eska ,wtedy nic nie szumi,wszystko ładnie jest (bass mocny,nic nie szumi),lecz gdy włączy się w radiu kasetę adapter podłączoną do mp3 San Disk Sansa w głośnikach piszczy.Myślimy z tatą że to problem kasety adaptera lub mp3. Na pewno to nie wina głośników,tak jak wyżej wspomniałem,gdy leci np. eska nie ma żadnych szumów,leci ładny bass.

http://pokazywarka.pl/2aik1j/
Zdjęcia przedstawiają używane akcesoria do

Oraz filmik:
Na początku jest włączone radio (nie słychać żadnego szumu oraz idzie ładny bass). Po włączeniu kasety pojawia się szum.

http://www.patrz.pl/film,mercedes-benz- ... 49307.html
promek123
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 07 05 1991
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Mercedes Benz E klasa 2.7
Silnik: Diesel 177 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: Mercedes Benc E Klasa---szum z głośników

04 Maj 2016, 19:38

I po co tyle niepotrzebnych postów? Sprawa jest prosta - przyczyna leży albo w głośnikach, albo w pliku mp3, albo w adapterze. Głośniki odpadają, więc albo plik mp3 albo adapter. Puśc ten plik na innym odtwarzaczu i będziesz wiedział w czym jest problem. jednak ja obstawiam ten adapter - takie cuda są zazwyczaj do niczego. Lepiej kupić radio które odtwarza mp3 - są niedrogie i mają sloty na karty pamięci.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

05 Maj 2016, 16:40

Wczoraj znalazłem zwykłą kasetę z piosenkami z 2014 roku i włączyłem ją.Wszystko grało dobrze.Jednak to wina adaptera,ale czy macie jakiś pomysł jak to naprawić?
promek123
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 07 05 1991
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Mercedes Benz E klasa 2.7
Silnik: Diesel 177 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

05 Maj 2016, 17:45

Mam atki jeden pomysł - daj se spokój z tymi wynalazkami i kup sobie poprostu normalne radio na płyty i z USB. Kosztują niewiele a masz spokój i nie masz żadnego druciarstwa w aucie.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006