Mercedes Benz, Nowy Sącz.

29 Sty 2011, 15:53

Wybrałem się pierwszy raz w życiu do ASO MB w celu wymiany termostatu.Telefonicznie zostałem umówiony na konkretną godzinę.Na miejscu okazało się,że w ASO mogłem kupić termostat taniej o koszt wysyłki :shock: (miałem termostat ze sobą).Wymiana trwała tak krótko,że byłem zdumiony,zostałem bardzo uprzejmie przyjęty przez Personel,zaproponowano mi kawę.Najbardziej byłem zdumiony wysokością rachunku,mechanik policzył minuty spędzone w serwisie ,bez naciągania czasu.Wieczorem miła Pani z ASO zadzwoniła z pytaniem czy wszystko w porządku :shock: Tego się nie spodziewałem,gdyż nigdy dotąd żadnego mechanika nie interesowały efekty naprawy auta już po uiszczeniu zapłaty.Otrzymałem fakturę a w komputerze ASO jest wpis,że dokonałem wymiany.POEZJA :!:Teraz wiem,że bez obaw można zaglądać do ASO MB nawet z dość leciwym autem. Polecam Serdecznie :!:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8465
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

10 Sie 2017, 09:15

Potrafią wymienić silnik w Barcicach. Chodzi mi o warsztat ze strony (reklama). Szczerze powiem, że miałem trochę obaw na początku, że wstawią mi jakiegoś rzęcha który po paru km się rozpadnie, ale przejechałem już ze 2 tyś km i jak na razie jest oki. Dobra cena, szybki kontakt, można się było z obsługą dogadać.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 14 Sie 2017, 08:06, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
kruchy33
Nowicjusz
 
Posty: 29
Prawo jazdy: 02 02 2010
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: citroen
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Design Vision GTI - światowa premiera nad Wörthersee
    Zlot GTI Wörthersee to kultowa impreza dla pasjonatów motoryzacji. W 2013 roku spodziewanych jest około 150.000 fanów modelu GTI. W dniach 8-11 maja austriackie Reifnitz będzie dla nich prawdziwą mekką. ...
    Kia pro_cee’d GT - pierwszy szkic nowego samochodu
    Koncern Kia Motors opublikował wczoraj pierwszy szkic nowego samochodu o wyraźnie sportowym zacięciu - modelu pro_cee’d GT . Producent nie zdradza jeszcze wielu szczegółów dotyczących nowego modelu jednak ...