Mercedes Benz, Nowy Sącz.

Mercedes Benz, Nowy Sącz.

29 Sty 2011, 16:53

Wybrałem się pierwszy raz w życiu do ASO MB w celu wymiany termostatu.Telefonicznie zostałem umówiony na konkretną godzinę.Na miejscu okazało się,że w ASO mogłem kupić termostat taniej o koszt wysyłki :shock: (miałem termostat ze sobą).Wymiana trwała tak krótko,że byłem zdumiony,zostałem bardzo uprzejmie przyjęty przez Personel,zaproponowano mi kawę.Najbardziej byłem zdumiony wysokością rachunku,mechanik policzył minuty spędzone w serwisie ,bez naciągania czasu.Wieczorem miła Pani z ASO zadzwoniła z pytaniem czy wszystko w porządku :shock: Tego się nie spodziewałem,gdyż nigdy dotąd żadnego mechanika nie interesowały efekty naprawy auta już po uiszczeniu zapłaty.Otrzymałem fakturę a w komputerze ASO jest wpis,że dokonałem wymiany.POEZJA :!:Teraz wiem,że bez obaw można zaglądać do ASO MB nawet z dość leciwym autem. Polecam Serdecznie :!:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla TE27 (1972–1974) Toyota Corolla TE27 (1972–1974)
    To właśnie od niej zaczyna się wielka przygoda Corolli ze sportem. Pod maską lekkiego, ważącego zaledwie 855 kg nadwozia coupe ówczesnej Corolli TE27 zamontowano 115-konny silnik DOHC z Celiki. Ta wersja trafiła do ...
    Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...

•  
    • Warto przeczytać
    • MTL - Autosalon
      Opel Tigra, czarna, zabudowa bagażnika Car Audio, Rostex, 2
      Nissan Z350, wnętrze
      Profesjonalne narzędzie do usuwania wielu wgnieceń