Mercedes C270 w203 2002r. problem z odpalaniem

23 Sie 2011, 17:21

Witam. Posiadam Mercedesa C klasa270 w 203 auto jak jest zimne odpala bez żadnych problemów a na ciepłym silniku nie chce odpalić. za 4 lub 5 razem odpali. Byłem u mechanika wymienił mi czujnik położenia listwy wtryskowej było wszystko ok. po tygodniu stało sie to samo stwierdziłem,ze \ zaprowadze do innego mechanika. Stwierdził,ze tez ten sam czujnik ok kazałem mu wymienic. było dobrze ydzien i to samo:/ nie wiem co jest grane może ktoś pomoże?
dawid91
Obserwowany
 
Posty: 1

10 Wrz 2011, 06:22

Przyczyn może być kilka,najprostsze rozwiązanie to ASO MB,podpięcie pod kompa,możesz za diagnozę negocjować cenę,zazwyczaj wykazują zrozumienie, gdy przyjeżdżasz kilkuletnim autem.Tutaj masz już światłowody,lepiej by nikt niepowołany przy tym nie grzebał :!: Diagnoza, a naprawić możesz gdzieś indziej,inaczej, będziesz błądził.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8466
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Glikometr - tester płynu chłodniczego - instrukcja
    Cześć, pokażę Wam jak działa glikometr przyrząd którym możemy przetestować temperaturę wrzenia i przemarzania płynu chłodniczego który znajduje się w układzie chłodzenia samochodu. Dlaczego warto kontrolować ...