Mercedes Ml używany czy Honda CRV nowa?

04 Lis 2009, 20:39

Witam, Mam zamiar kupić samochód i zastanawiam się nad nową hondą CRV 2.2 diesel w najlepszym wyposażeniu a używanym mercedesem ML 320 cdi na którego mogę przeznaczyć do 180 000 zł. Co waszym zdaniem lepiej kupić? Oczekuje wielu odpowiedzi :mrgreen:
Ostatnio edytowany przez M_TT 04 Lis 2009, 21:13, edytowano w sumie 2 razy
M_TT
Początkujący
 
Posty: 150
Miejscowość: ...

04 Lis 2009, 20:51

porównujesz 2 zupełnie różne auta :mrgreen:
HRVałka to tak na prawdę kombiak wyżej zawieszony (niby SUV) średniej klasy a ML to SUV z wyższej pólki :wink:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

04 Lis 2009, 20:57

No tak ML jest z wyższej półki o czym świadczy cena, ale ja zastanawiam się nad tymi dwoma autami, chyba że macie inne propozycje jakiś innych SUVów.
M_TT
Początkujący
 
Posty: 150
Miejscowość: ...

05 Lis 2009, 17:50

może np. używane Audi Q7 dostaniesz za te pieniądze 2008r z 3.0TDI lub starsze z 4.2TDI lub ewentualnie BMW X5 . Ja osobiście wolałbym kupić coś używanego w tych pieniądzach , bo to będzie prawie nowe auto , ale to tylko moja opinia . Co do Q7 mogę się wypowiedzieć , ponieważ teraz posiadam taki model na sprzedaż i jeździ się fajnie 3.0TDI 240KM wystarcza i pali przy takiej naprawdę ostrej jeździe w trasie 11l , to myślę jest niezły wynik jak na tak duże auto .
Firma Mar-car zajmujemy się handlem samochodami używanymi . Wiecej info priv lub gg
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 600
Miejscowość: Radomsko

05 Lis 2009, 20:14

z tej dwójki co sie zastanawiasz lepszy by był merc ml wygodne duze wjedzie wszedzie ale tez zdecydowanie bardziej bym ci polecil audi q7 o niebo lepsze od ml
pitbullr7
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: konstancin leśny

07 Lis 2009, 10:00

pitbullr7 napisał(a):z tej dwójki co sie zastanawiasz lepszy by był merc ml wygodne duze wjedzie wszedzie ale tez zdecydowanie bardziej bym ci polecil audi q7 o niebo lepsze od ml

Lepsze? możesz argumenty jakieś podać? bo zawsze mi się wydawało że Q7 jest trochę gorsze do MLa ,
M_TT
Początkujący
 
Posty: 150
Miejscowość: ...

07 Lis 2009, 10:30

M_TT napisał(a):
pitbullr7 napisał(a):z tej dwójki co sie zastanawiasz lepszy by był merc ml wygodne duze wjedzie wszedzie ale tez zdecydowanie bardziej bym ci polecil audi q7 o niebo lepsze od ml

Lepsze? możesz argumenty jakieś podać? bo zawsze mi się wydawało że Q7 jest trochę gorsze do MLa ,
z tych dwóch nie brał bym żadnego :mrgreen: HRV to nie kombi a ML to nie terenówka :mrgreen: za 180 tysi to znajdziesz porządną Gelende i będziesz miał i prestiż i przestrzeń a do tego terenówkę, a nie coś co w zasadzie jest nie wiadomo czym :wink:
a jak potrzebujesz osiągów to kup sobie A8 quattro będzie się na drodze o wiele lepiej zachowywać od każdej pseudo terenówki :wink:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

08 Lis 2009, 21:18

Gelende? Takim samochodem to hitler na wojne jechał, ja szukam SUVa a nie terenowego bo nie nadają sie chyba one do szybkiej jazdy tylko w teren, a SUV to ma być chyba wygodny komfortowy samochód przypominający terenówke, A honda to nie jest HRV tylko CRV
M_TT
Początkujący
 
Posty: 150
Miejscowość: ...

08 Lis 2009, 21:59

M_TT napisał(a):Gelende? Takim samochodem to hitler na wojne jechał, ja szukam SUVa a nie terenowego bo nie nadają sie chyba one do szybkiej jazdy tylko w teren, a SUV to ma być chyba wygodny komfortowy samochód przypominający terenówke, A honda to nie jest HRV tylko CRV
SUV do szybkiej jazdy też się nie nadaje, ma wysoko ułożony środek ciężkości, daje złudne bezpieczeństwo posiadania napędu 4x4 a w zakrętach zachowuje się gorzej niż zwykły najtańszy hatchback :???: a ML terenówki to nawet z wyglądu nie przypomina :mrgreen:
a to że merc G od 76 w zasadzie nie zmienił się w bryle nadwozia o czymś świadczy :wink: w zasadzie jest to najdłużej produkowany mercedes osobowy :wink:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

09 Lis 2009, 00:35

ML czy HONDA ?? Myśle że zdecydowanie ML. To nie chodzi ze to tylko Mercedes. To Mercedes ML, jedno z najlepszych aut typu SUV, prestiż i komfort to atuty które przemawiaja za tym co kryje sie obok gwiazdy. Gdybym miał wybierać do czego miałbym wsiąść po ciężkim dniu pracy to byłby to ML.
szybki708
Początkujący
 
Posty: 92

09 Lis 2009, 08:49

A może, skoro ma być SUV do szybszej jazdy, Infiniti FX ?
Tylko spalanie trzeba ominąć milczeniem ;P
eaxene
Aktywny
 
Posty: 485
Miejscowość: Toruń

12 Lis 2009, 19:39

Ostatnio zastanawiałem się więcej nad wyborem samochodu, hondę odrzuciłem, a dylemat mam pomiędzy MLem a Q7, moglibyście wyrazić swoje zdanie o tych samochodach? Im dłużej czytam opinie tym bardziej nie wiem co wybrać... Słyszałem mercedes lubi rdzewieć ale jaka to prawda to ..... :roll:
M_TT
Początkujący
 
Posty: 150
Miejscowość: ...