Mercedes W202-nie można odpalić

Mercedes W202-nie można odpalić

23 Wrz 2011, 14:08

Witam, mam problem- nie mogę odpalić mojego Mercedesa. W zeszłym tygodniu oddałem go do lakiernika, pomalowali go, a jak złożyli to okazało się że nie da się go odpalić :? . Po przekręceniu kluczyka normalnie świecą się kontrolki, świece żarowe gasną ale nie ma impulsu do rozrusznika. Rozrusznik jest sprawny- był sprawdzany. Bezpieczniki sprawne. Wymieniane były drzwi od strony kierowcy oraz kompletna tylna klapa. Prosze pomóżcie bo już nie wiem co robić męczymy się z nim od trzech dni i nadal nic :(
Marasinioo
Obserwowany

Auto: Mercedes W202

Re: Mercedes W202-nie można odpalić

23 Wrz 2011, 20:58

A stacyjka? Najlepiej to znalezc ktore kable sa od czego i sprawdzic w ktorym miejscu napiecie znika, ktore powinno isc na rozrusznik,
Czimi
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: W210 220 CDI
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak powstają aluminiowe felgi? Jak powstają aluminiowe felgi?
    Koła należą do najbardziej obciążonych i nieustannie narażonych na uszkodzenia, a zarazem najważniejszych dla bezpieczeństwa elementów samochodu. Poniżej wyjasniamy, jak powstają lekkie i niezwykle wytrzymałe, aluminiowe ...
    Bugatti T40 to już ponad 80-letni zabytek Bugatti T40 to już ponad 80-letni zabytek
    Przedwojenne Bugatti T40 Macieja Pedy. Samochody od zawsze zajmowały specjalne miejsce w sercach jego rodziny. W 1968 roku ojciec Macieja zakupił pierwsze auto zabytkowe – Studebakera, w którym zakochał się od ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus RC F, tył
      Lexus NX200t, rura wydechowa
      Volkswagen Golf II, Rost style - rdza, 3
      Audi RS 3 Sportback, przód