Mercedes W202-nie można odpalić

Mercedes W202-nie można odpalić

23 Wrz 2011, 14:08

Witam, mam problem- nie mogę odpalić mojego Mercedesa. W zeszłym tygodniu oddałem go do lakiernika, pomalowali go, a jak złożyli to okazało się że nie da się go odpalić :? . Po przekręceniu kluczyka normalnie świecą się kontrolki, świece żarowe gasną ale nie ma impulsu do rozrusznika. Rozrusznik jest sprawny- był sprawdzany. Bezpieczniki sprawne. Wymieniane były drzwi od strony kierowcy oraz kompletna tylna klapa. Prosze pomóżcie bo już nie wiem co robić męczymy się z nim od trzech dni i nadal nic :(
Marasinioo
Obserwowany

Auto: Mercedes W202

Re: Mercedes W202-nie można odpalić

23 Wrz 2011, 20:58

A stacyjka? Najlepiej to znalezc ktore kable sa od czego i sprawdzic w ktorym miejscu napiecie znika, ktore powinno isc na rozrusznik,
Czimi
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: W210 220 CDI
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    BMW Z9 Convertible 2000 BMW Z9 Convertible 2000
    Projekt BMW Z9 Convertible skupia się przede wszystkim wokół wnętrza, które ma ułatwiać podróżowanie i pozwolić kierowcy skoncentrować się na wykonywaniu podstawowych zadań poprzez wykorzystanie technologii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nissan 370Z Nismo, tył
      Drift przed Stadionem Narodowym
      Men's Day 2010
      Kandydatki na MISS, 25