Mercedes W202-nie można odpalić

Mercedes W202-nie można odpalić

23 Wrz 2011, 13:08

Witam, mam problem- nie mogę odpalić mojego Mercedesa. W zeszłym tygodniu oddałem go do lakiernika, pomalowali go, a jak złożyli to okazało się że nie da się go odpalić :? . Po przekręceniu kluczyka normalnie świecą się kontrolki, świece żarowe gasną ale nie ma impulsu do rozrusznika. Rozrusznik jest sprawny- był sprawdzany. Bezpieczniki sprawne. Wymieniane były drzwi od strony kierowcy oraz kompletna tylna klapa. Prosze pomóżcie bo już nie wiem co robić męczymy się z nim od trzech dni i nadal nic :(
Marasinioo
Obserwowany

Auto: Mercedes W202

Re: Mercedes W202-nie można odpalić

23 Wrz 2011, 19:58

A stacyjka? Najlepiej to znalezc ktore kable sa od czego i sprawdzic w ktorym miejscu napiecie znika, ktore powinno isc na rozrusznik,
Czimi
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: W210 220 CDI
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto
    Szron na szybach, temperatury spadające poniżej zera i pierwsze opady śniegu oznaczają jedno – to ostatni dzwonek, aby przygotować swoje auto do zimy. Okres zimowy jest nie tylko testem dla aut, ale w szczególności ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006