Mercedes w210 2.2 okular 95r problem !!!

14 Lut 2010, 14:22

Pisze w imieniu mojego ojca !

Kupiłem około miesiąca temu samochód marki mercedes e220(w210) silnik 2.2 1995rok. Mój problem dotyczy tego, że na biegu jałowym autko ma mocne drgania :cry: Wiem, że diesle mogą tam lekko drgać, ale bez przesady :roll: Drugi problem dotyczy tego, że samochód na mocnych mrozach pali bez problemy, ale kilak razy zgaśnie :shock: Wymieniłem przewody gumowe gdzie szło paliwo, ale nadal to samo :(

Proszę o pomoc :)
e220 okular
Początkujący
 
Posty: 204
Miejscowość: Tarnowskie Góry
  • 14 Lut 2010, 18:30

    Wymień filtr paliwa i sprawdź poduszki silnika i skrzyni biegów jesli chodzi o drgania.
    piotrpz87
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 1427
    Miejscowość: Szczecin
    Prawo jazdy: 01 01 2001
    Auto: Mazda 6
    Silnik: 2,3
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2002

    14 Lut 2010, 20:54

    Dzięki bardzo kolego :)
    e220 okular
    Początkujący
     
    Posty: 204
    Miejscowość: Tarnowskie Góry

    14 Lut 2010, 21:24

    W mercedesach są plastikowe przewody paliwowe zakończone wtyczkami na których są oringi. Oringi te jak się zestarzeją to przepuszczają powietrze. Żeby wszystkie wymienić trzeba ściągnąć kolektor ssący. Silnik nie powinien mieć drgań.
    Ile ma przejechane ten silnik?
    andrzej_124
    Stały forumowicz
     
    Posty: 1704

    14 Lut 2010, 21:33

    No niby 193 tysiące, ale nie bierz tego przebiegu pod uwage. Ma on przejechane minimum 400 tysięcy
    e220 okular
    Początkujący
     
    Posty: 204
    Miejscowość: Tarnowskie Góry
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Klasyki Audi na Goodwood Festival of Speed
      Na linii startowej tegorocznego Goodwood Festival of Speed, który w dniach od 4 do 7 lipca odbędzie się w południowej Anglii, Audi Tradition wystawi trzy historyczne samochody. Do angielskiej Mekki miłośników ...
      Wiosenny długi weekend "majówka"
      Przed nami majówka i wielu kierowców wybierze się ze swoimi rodzinami na odpoczynek. Zanim jednak wsiądziemy do samochodu, odpowiednio zaplanujmy podróż i przygotujmy się do niej. Wyjeżdżając na drogi ...